Az MU gól nélküli döntetlent játszott a Crystal Palace vendégeként

-
 21.03.03 23:05Foci

Hétvégén jön a manchesteri városi derbi.

4 kapcsolódó hír

Karrierje 103. meccsén rúgott először kapura a Premier League-ben, rögtön megszerezte az első gólját

Player
-
 21.03.03 08:30Sport

Conor Coady megrúgta karrierje első gólját az angol bajnokságban, és nagyjából húsz percig úgy tűnt, hogy ez a gól fogja megszakítani a Manchester City győzelmi sorozatát.

PL: a Wolves ellen sem szakadt meg a Man. City győzelmi szériája

-
 21.03.02 22:55Foci

A Manchester City úgy győzte le 4–1-re hazai pályán a Wolverhamptont az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) keddi mérkőzésén, hogy a 80. perc kezdetén még 1–1 volt az állás.

A 80. percben beindult a Manchester City

-
 21.03.03 08:14Foci

Bár sokáig 1-1 volt az állás,a mérkőzés nagyarányú hazai győzelemmel zárult.

Premier League - Hajrágólokkal győzött a Manchester City

-
 21.03.03 07:40Határtalan

A hazaiak egy öngóllal gyorsan előnybe kerültek, de a második félidőben a Wolverhampton egyenlíteni tudott és egészen a 80. percig őrizte az eredményt, akkor azonban Gabriel Jesus ismét vezetéshez juttatta a manchesterieket. Ezt követően Riyad Mahrez a 89. percben bebiztosította a győzelmet, Gabriel Jesus pedig a 95. percben beállította a…