A ZTE FC szerdán 14 órától a Honvédot fogadja a kupában

Zaol
-
 21.02.23 20:31Sport

Egy szép bajnoki győzelemmel a háta mögött, ám újabb nehézségekkel szembenézve kényszerül fogadni a ZTE FC labdarúgócsapata a Magyar Kupában a Budapest Honvéd együttesét. Ebben a párharcban a szerdán 14 órakor, a ZTE Arénában rendezendő találkozó dönt a továbbjutásról, ami a legjobb nyolc közé kerülésért zajlik.

21.02.23 22:09Sport

Miután a bajnokságban csak a dobogó alsóbb fokaiért küzdhet a Mol Fehérvár Fc, a Magyar Kupa kiemelt fontossággal bírhat immár a fehérváriak számára.

A Mezőkövesd jutott a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé

Boon
-
 21.02.23 19:51Sport

A MOL Magyar Kupa 9. fordulójában a Mezőkövesd ellen játszott a DVTK.

Szombathelyen haladnának tovább a kupában

Szon
-
 21.02.24 09:57Sport

Szerdán délután a vasiak vendége lesz a Kisvárda Master Good, a tét a nyolc közé jutás.

A Mezőkövesd jutott elsőként a legjobb 8 közé a Magyar Kupában

-
 21.02.23 19:31Foci

Pintér Attila csapata két góllal nyert a borsodi rangadón.

Nyolc közé kerülésért játszik a Paksi FC a Magyar Kupában

Teol
-
 21.02.23 15:42Sport

A Budafoki MTE legyőzésével juthat a legjobb nyolc közé a MOL Magyar Kupában a Paksi FC, mely ezzel beállíthatja legjobb eredményét a sorozatban.

Nagy lehetőség előtt áll a Siófok a Magyar Kupában

Sonline
-
 21.02.23 16:08Sport

Nagy lehetőség előtt az idén centenáriumát ünneplő BFC Siófok, mely a Labdarúgó Magyar Kupa nyolc közé jutásért játszik a DVSC otthonában szerdán 16 órakor.

21.02.23 19:37Foci

Öt perc alatt rúgott két gólt a Diósgyőrnek.

Magyar Kupa: továbbjutott a Diósgyőr ellen a Mezőkövesd

-
 21.02.23 19:17Foci

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Mezőkövesd 2–0-re nyert odahaza a borsodi rangadón a Diósgyőr ellen, ezzel továbbjutott a sorozatban a legjobb nyolc csapat közé.

21.02.23 06:30Sport

Magyar Kupa nyolcaddöntő labdarúgó mérkőzés.

Magyar Kupa: A Diósgyőr már csak az NB I-ben tud bent maradni

-
 21.02.23 05:19Foci

A Mezőkövesd nyerte a keddi megyei rangadót a MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében, 2-0-ra legyőzve és kiejtve a DVTK-t.