Kulcsemberek nélkül a Veszprém: Nilsson hányt, Borozan visszafordult

Magyar Nemzet
-
 21.02.09 16:55Sport

Összesen 14 játékost tudott benevezni a Veszprém a ma esti Bajnokok Ligája-mérkőzésre.

4 kapcsolódó hír

Mi történt? Váratlanul rosszul lett a Veszprém játékosa - a Bl-mérkőzést is ki kell hagynia

-
 21.02.09 14:38Sport

Andreas Nilsson, a Veszprém kézilabda játékosa nem utazott el a Barcelona elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésre.

A második félidőben jobb volt a Barcelona együttese

Veol
-
 21.02.09 22:35Sport

Idegenben is kikapott a Barcelonától a Telekom Veszprém a kézilabda Bajnokok Ligájában. A kedd esti mérkőzés első félideje döntetlennel zárult, végül azonban simán, héttel nyertek a hazaiak.

Sebzett vadak – Mi a helyzet a két magyar férfi BL-csapatnál?

Büntető.com
-
 21.02.10 13:39Kézilabda

Sem a Telekom Veszprém, sem pedig a MOL-Pick Szeged nem szerepelt túl jól az elmúlt időszakban. Előbbi kétszer is kikapott a Barcelonától, a két találkozó között pedig döntetlen játszott a Csurgó ellen, míg a szegediek a Paris Saint-Germain ellen veszítettek. Ráadásul egyik együttes játéka sem festett túl jó képet. De vajon van gond a két…

Férfi kézi BL: biztos barcelonai győzelem a Veszprém ellen

-
 21.02.09 22:16Kézilabda

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 10. fordulóból elhalasztott mérkőzésén találkozott egymással a spanyol Barcelona és a Telekom Veszprém. Bár az első félidőben a Veszprém még jól tartotta magát, a második félidőben a sok eladott labda megbosszulta magát, és hét góllal nyert a Barcelona (37–30).