A katalánok idén mind a hat bajnoki mérkőzésüket megnyerték.

Kibérelték a dobogó harmadik fokát a csabaiak

Beol
-
 21.02.08 13:45Sport

Az idény utolsó kadet és junior Magyar Kupa fordulójával folytatódott Budapesten a hazai versenydömping. A békéscsabai Alföld Vívó Akadémia fiataljai ismét kitettek magukért, három bronzéremnek és két hetedik helynek örülhettek.

Barcelona: Koeman hetekig nem számíthat az uruguayi védőre

-
 21.02.08 21:25Foci

Ronald Araújo, az FC Barcelona uruguayi középhátvédje bokasérülés miatt három-négy hétig nem futballozhat. A 21 éves futballista vasárnap este kezdő volt a Real Betis ellen 3–2-re megnyert bajnoki mérkőzésen, ám a 8. percben megsérült, és néhány perc ápolás után le kellett cserélni – írta a Magyar Távirati Iroda hétfő este.

Hódmezővásárhelyen szakadt meg a pápai győzelmi sorozat

Veol
-
 21.02.08 12:41Sport

A kosárlabda NBI/B zöld csoportjának 19. fordulójában a két meghatározó játékosát nélkülöző pápaiak egypontos vereséget szenvedtek a dobogó harmadik fokán álló vásárhelyiek otthonában.

La Liga - Sevillában is nyert a Barcelona

-
 21.02.08 07:30Határtalan

A katalánok idén mind a hat bajnoki mérkőzésüket megnyerték. A sevillai gárda legutóbb 2018 novemberében győzte le a Barcelonát, amelytől azóta ötször kikapott, háromszor otthon. La Liga, 22. forduló: Real Betis-FC Barcelona 2-3 (1-0) korábban: Osasuna-Eibar 2-1 (1-1) Athletic Bilbao-Valencia 1-1 (1-0) Real Sociedad-Cádiz 4-1…

La Liga: a Sociedad kétszer gyorsan két gólt lőve legyőzte a Cádizt

-
 21.02.07 16:13Foci

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójában a vasárnapi első mérkőzésen a Real Sociedad 4–1-re legyőzte a Cádizt, amely ezzel már sorozatban harmadik vereségét szenvedte el.