Egészen közelről Ibrahimovic és Lukaku balhéja

Liner
-
 21.01.27 16:50Sport

A svéd óriást végül kiállították, ami után az ellenfele egy nagyon fontos gólt szerzett. A végletekig feszült volt a hangulat a csatárok között.

6 kapcsolódó hír

Ibrahimovic miatt bukott el a Milan?

-
 21.01.27 16:08Foci

Gólt lőtt, majd pályafutása során tizedik alkalommal jutott a kiállítás sorsára Zlatan Ibrahimovic (39), az olasz AC Milan svéd futballistája.

Coppa Italia: Emlékezetes meccsen nyert az Inter a Milan ellen!

FociClub
-
 21.01.26 22:56Foci

Óriási balhé Ibrahimovic és Lukaku főszereplésével...

ezért állították ki Ibrahimovicot az Inter ellen

-
 21.01.26 22:13Foci

Zlatan Ibrahimovic, az AC Milan svéd klasszisa az Inter elleni Olasz Kupa-negyeddöntő első félidejének végén kapott egy sárga lapot, miután összebalhézott Romelu Lukakuval. Majd nem sokkal a szünet után megkapta a második sárga lapját is az alábbi belépő miatt. Ez volt Ibrahimovic tizedik kiállítása pályafutása során.

Egymásnak esett a két csatársztár a milánói derbin

Magyar Nemzet
-
 21.01.26 22:47Sport

Az Olasz Kupa első negyeddöntőjében Zlatan Ibrahimović gólt lőtt, mégis negatív hős lett.

Ibrahimovic negatív hős lett a rangadón, az Inter jutott az Olasz Kupa-elődöntőbe

-
 21.01.26 22:54Foci

A svéd hiába szerzett vezetést, végül kiállították, Eriksen pedig a 97. percben kiejtette a Milant.

Ibrahimovic és Lukaku balhéja a drámai Inter-Milan kupaderbin

-
 21.01.26 08:28Foci

Komoly feszültség alakult ki a két korábbi manchesteri csapattárs között az Internazionale és az AC Milan Olasz Kupa-negyeddöntőjén (2-1).