NB I: amit nem tudott a Fradi – a Paks megverte a Dvtk-t

-
 21.01.24 17:35Foci

Az első félidőben előbb lesgyanús gólt szerzett a Paks, majd DVTK-öngóllal növelte előnyét az NB I 17. fordulójában, a folytatásban a vendégek ugyan egy tizenegyessel szépíteni tudtak, de a meccset elveszítették (2–1).

3 kapcsolódó hír

NB I: nyert a Paks a Dvtk ellen

-

Az első félidőben előbb egy lesgyanús gólt szerzett a Paks, majd egy DVTK-öngóllal növelte előnyét az NB I 17. fordulójában, a folytatásban a vendégek ugyan egy tizenegyessel szépíteni tudtak, de a meccset elveszítették végül.

Nem tudott újabb csodát tenni a Dvtk, győzött a Paks

-
 21.01.24 15:36Foci

A Fradi-verés után négy napig tartott a diósgyőri csoda az NB I-ben

-
 21.01.24 03:34Foci

A Paks elleni játék pontszerzésre sem volt elég a DVTK-nak, a hosszú sérülésből visszatérő Papp, illetve Bertus góljára csak Ivanovski tudott válaszolni 11-esből.