A 119. percben úgy emelte át húsz méterről a kapust, mintha az lenne a világ legegyszerűbb dolga

Player
-
 21.01.20 08:03Sport

Hosszabbítás, hat gól, két piros lap és Roma-kiesés az Olasz kupában.

11 kapcsolódó hír

Megint megbuktak a rómaiak szabályismeretből

-
 21.01.20 12:40Sport

Különleges mérkőzést vívott egymással az AS Roma és a Spezia az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében.

Olasz Kupa: kilenc emberrel, hosszabbítás után esett ki a Roma

-
 21.01.19 23:58Foci

Az Olasz Kupában a Spezia 4–2-re győzött a Roma vendégeként, és bejutott a legjobb nyolc közé. A látogatók már az első negyedóra végén két góllal vezettek, ám a hazaiak kiharcolták a hosszabbítást, amelynek elején fél perc alatt két piros lapot is összeszedtek, így a Spezia érvényre tudta juttatni a kettős emberelőnyét, és várhatja a Napoli elleni…

21.01.20 11:14Foci

A Spezia a hosszabbításban döntötte el a mérkőzést.

A Roma kettős emberhátrányban búcsúzott az Olasz Kupából

m4sport.hu
-
 21.01.20 09:05Sport

A rendes játékidőben kétgólos hátrányból álltak fel a Farkasok, a hosszabbításban viszont két pirost és két gólt is kaptak.

Egy perc alatt két piros lapot kapott az AS Roma

Magyar Nemzet
-
 21.01.20 10:22Sport

A Spezia kihasználta a kettős emberelőnyt, és kiütötte az Olasz Kupából fővárosi ellenfelét.

Kettős emberhátrányban esett ki a Roma

Bama
-
 21.01.20 10:19Sport

Az As Roma kétgólos hátrányból felállva hosszabbításra mentette a Spezia elleni nyolcaddöntőjét, ám a ráadásban kikapott és kiesett a labdarúgó Olasz Kupából.

Beol
-

Az AS Roma kétgólos hátrányból felállva hosszabbításra mentette a Spezia elleni nyolcaddöntőjét, ám a ráadásban kikapott és kiesett a labdarúgó Olasz Kupából.

Olasz Kupa: hatgólos meccsen esett ki a Roma, kétszer is villant a piros lap

FociClub
-

A Lazio elleni derbi után újabb pofon érte a Farkasokat. Le a kalappal a Spezia előtt!

Kettős emberhátrányban esett ki az AS Roma az olasz kupából

-
 21.01.20 08:53Foci

Hosszabbítást követően a Spezia jutott be a legjobb nyolc közé.

Király-kupa: kiejtette a Real Madridot III. osztályú ellenfele

-
 21.01.20 23:33Foci

A spanyol Király-kupában a legjobb 16 közé jutásért a Real Madrid a harmadosztályú Alcoyano otthonába látogatott, és bár megszerezte a vezetést az első félidő utolsó percében, a hazaiak feltámadtak, kiharcolták a hosszabbítást, amelyben tíz emberrel a győztes gólt is megszerezték (2–1), és továbbjutottak.