Wayne Rooney visszavonult, kinevezték vezetőedzőnek

Eurosport
-
 21.01.15 16:22Foci

Rooney Premier League-et ötször, az FA Kupát egyszer, a Ligakupát háromszor, az angol Szuperkupát négyszer nyerte meg. Emellett Bajnokok Ligája- és Európa-liga-győztes, valamint klubvilágbajnok is az MU-val.

11 kapcsolódó hír

Visszavonult Wayne Rooney

hirado.hu
-
 21.01.15 16:15Sport

Az angol válogatott és a Manchester United gólrekordere 35 évesen akasztja szögre a stoplist.

Egy korszak vége: bejelentette a visszavonulását Wayne Rooney

-
 21.01.15 16:51Foci

Wayne Rooney, a legendás angol futballista befejezte labdarúgó pályafutását, és legutóbbi klubja, a Derby County labdarúgócsapatának vezetőedzője lett - ezzel pedig egy közel 19 éves korszak zárult le.

Wayne Rooney befejezte

Rangadó
-
 21.01.15 15:54Foci

Az angol válogatott és a MU gólrekordere szép feladatot vállalt el: benn kell tartania a másodosztály egyik leggyengébb csapatát.

Startlap
-
 21.01.15 16:22Sport

Anglia: „Minden percét élveztem” – Wayne Rooney szögre akasztotta a stoplist

-
 21.01.15 20:17Foci

A Manchester United és az angol válogatott gólrekordere, Wayne Rooney menedzseri kinevezését követően búcsúzott el játékoskarrierjétől. Klubcsapataiban 569 bajnokin 237-szer, a válogatottban 120 találkozón 53-szor volt eredményes. 35 évesen, ideiglenes megbízatása után lett hivatalosan is a Derby County menedzsere.

A Manchester United legendájának sok sikert kívánt a korábbi csapattárs

-
 21.01.16 11:53Foci

A 35 évesen visszavonult játékos a másodosztályban vállalt munkát.

Ennyi volt, visszavonult Wayne Rooney

-
 21.01.15 15:39Foci

Vezetőedzőként folytatja az MU és az angol válogatott gólrekordere.

„Minden percét élveztem” – Wayne Rooney szögre akasztotta a stoplist

-
 21.01.15 19:58Foci

A Manchester United és az angol válogatott gólrekordere, Wayne Rooney menedzseri kinevezését követően búcsúzott el játékoskarrierjétől. Klubcsapataiban 569 tétmeccsen 237-szer, a válogatottban 120 találkozón 53-szor volt eredményes. 35 évesen, ideiglenes megbízatása után lett hivatalosan is a Derby County menedzsere.

Wayne Rooney gondolt egy nagyot és átlépett a vonal túloldalára

Magyar Nemzet
-
 21.01.15 16:23Sport

A Manchester United egykori kiválósága visszavonult és legutóbbi klubja, a Derby County vezetőedzője lett.

Ambros Martín visszatérhet Győrbe

Győr Plusz
-
 21.01.16 13:32Sport

A lap információi szerint a klub elnöksége megszavazta, hogy a vezetőség megkezdje a tárgyalásokat az 52 éves trénerrel. A 12 elnökségi tagból heten támogatták Martín szerződtetését, aki 2012 és 2018 között a Győr vezetőedzőjeként négyszer nyerte meg a Bajnokok Ligáját, a bajnokságot és a Magyar Kupát pedig egyaránt ötször. Még a…

Ismét Ambros Martín lehet a Győri Audi Eto KC vezetőedzője

-
 21.01.16 14:44Kézilabda

Az 52 éves tréner négyszer nyerte meg korábban a Győrrel a Bajnokok Ligáját, a bajnokságot és a Magyar Kupát pedig egyaránt ötször.