Ennyi volt, kiesett a Bayern München

Metropol
-
 21.01.14 06:10Sport

Óriási meglepetésre a másodosztályú Kiel 11-esekkel búcsúztatta a címvédő Bayern Münchent a labdarúgó Német Kupában, így a bajorok nem jutottak a nyolcaddöntőbe.

Az új év első nagy pofonját a Bayern München kapta: 21 éve nem történt a klubbal ilyen

-
 21.01.14 09:22Foci

Az egyik legjobbját, Robert Lewandowskit pihentette, de rá is fázott a Bayern, amely 11-esekkel esett ki a Német Kupából a másodosztályú Holsten Kiellel szemben. 21 éve nem érte ilyen csúfság a német rekordbajnokot.

A 95. percben egyenlített, majd tizenegyesekkel kiejtette a Bl-győztes Bayernt a másodosztályú kiscsapat

Player
-
 21.01.14 07:52Sport

Óriási meglepetésre a Bayern Münchent kiejtette a Német Kupából a másodosztályú Holstein Kiel.

21.01.13 23:31Foci

Büntetőkben maradt alul a Bundesliga éllovasa!

Flick és Müller is a Kielt dicsérte

Sportkatlan
-
 21.01.14 10:51Foci

Hansi Flick, a Bayern München vezetőedzője és a támadó Thomas Müller is a Holstein Kiel teljesítményét dicsérte, miután a másodosztályú együttes szerda este tizenegyesekkel búcsúztatta a címvédőt a labdarúgó Német Kupában a legjobb 32 között. A Bundesligában és a Bajnokok Ligájában is címvédő bajor sztárcsapat Serge…

21.01.14 07:42Határtalan

Az 1-1-es első félidőt követően a Bayern a második játékrész elején ismét szerzett vezetést, ám a hazaiak a rendes játékidő ráadásában, a 95. percben egyenlítettek. A hosszabbítás nem hozott gólt. A 11-es párbajban az első 5-5 kísérlet eredményes volt, a hatodik párharcban a Kiel belőtte, a München viszont kihagyta a büntetőt. MTI

Bombameglepetés a Német Kupában: Másodosztályú csapat ejtette ki a címvédő Bayernt

-
 21.01.13 09:35Foci

A Német Kupa 2. fordulójában óriási meglepetésre a a Bayern München kiesett a Kiellel szemben.

Német Kupa: óriási meglepetés, 11-esekkel esett ki a Bayern

-
 21.01.13 23:35Foci

A Bayern München óriási meglepetésre tizenegyesekkel búcsúzott a Német Kupából szerda este a másodosztályú Holstein Kiel ellen. A hazaiak a rendes játékidő 95. percében egyenlítettek, majd kihúzták a hosszabbítást, és nem hibáztak a tizenegyespárbaj során.