Portlandi fordítás

Magyar Szó
-
 21.01.13 08:47Kosárlabda

Bár 8 perccel az órán még 14 ponttal vezetett (82:96) Portlandben a Toronto, végül mégis a házigazda TrailBlazers együttese nyert (112:111) az NBA kedd hajnali rangadóján.

4 kapcsolódó hír

Washingtoni bravúr a Suns ellen, McCollum dobásával nyert a Portland

-
 21.01.12 08:52Sport

Zsinórban negyedszer győzött a Charlotte, a Hawks is kihasználta a Sixers helyzetét, remek utolsó negyeddel nyert a Bucks, a Sacramento is lenyomta a Pacerst, egy meccs elmaradt – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

Nagy meccsen nyert a Portland

Bama
-
 21.01.12 09:20Sport

A Portland Trail Blazers minimális, egypontnyi különbséggel, 112-111-re győzte le a vendég Toronto Raptorst az észak-amerikai kosárlabdaliga (Nba) hétfői játéknapján.

Beol
-

A Portland Trail Blazers minimális, egypontnyi különbséggel, 112-111-re győzte le a vendég Toronto Raptorst az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) hétfői játéknapján.