Nyolcgólos meccset nyert meg a milánói trónkövetelő

Magyar Nemzet
-
 21.01.03 15:48Sport

Az Internazionale magabiztos, 6-2-es győzelmet aratott a kiesés ellen küzdő, vendég Crotone ellen.

7 kapcsolódó hír

„Ne hisztizz!” – Conte beszólt a saját játékosának

-
 21.01.04 09:47Foci

Mint arról beszámoltunk, az Inter 6–2-re legyőzte az újonc Crotonét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában. A végeredmény tehát nagyon sima volt, ám a vendégek tizenegyese miatt mégis volt egy kis balhé a pályán.

Új Inter születőben?

Magyar Szó
-
 21.01.04 09:02Határtalan

Lautaro Martínez mesterhármasig jutott a Crotone ellen (Fotó: Beta/AP)Tegnap délután a milánói Inter a kiesés ellen küzdő Crotone együttesét fogadta a Serie A 15. fordulójában.

Az Inter kiütéses győzelemmel köszöntötte az új évet

-
 21.01.03 14:37Foci

Lautaro Martínez mesterhármast lőtt, Antonio Conte csapata ideiglenesen átvette a vezetést az olasz labdarúgó-bajnokságban.

A Juventus, az Inter, és a Roma otthon, a Milan idegenben lép pályára

-
 21.01.03 07:14Foci

Az Atalanta-Sassuolo meccs lesz a vasárnapi forduló rangadója.

Serie A: Gólesővel kezdett a Napoli és az Atalanta is!

21.01.03 16:28Sport

Az esélyesebb házigazdák a félidőben már 11 góllal (22-11) vezettek, a szünet után aztán tovább nőtt a különbség a két együttes között. A továbbra is hibátlan Eto a hetedik győzelmét aratta a bajnoki idényben, a fehérváriak nyolcadik fellépésükön a hatodik vereségüket szenvedték el. Győri Audi Eto Kc-Alba Fehérvár Kc 44-21 (22-11) A meccs…

Serie A - Nyolc gól, magabiztos Inter-siker Milánóban

-
 21.01.03 14:48Határtalan

A meccset a második félidőben eldöntő hazaiaknál az argentin Lautaro Martínez mesterhármast ért el. Az ötödik forduló óta veretlen Inter sorozatban nyolcadik győzelmét aratta a Serie A-ban, és ezzel jelenleg vezeti a tabellát. Serie A, 15. forduló: Internazionale-Crotone 6-2 (2-2) később: AS Roma-Sampdoria 15.00 Atalanta-Sassuolo…