Bottas-pole a századok időmérőjén

Formula
-
 20.12.05 19:06Forma1

Hat századon belül zárt az első három, Valtteri Bottas megvédte a becsületét és egy hajszállal legyőzte George Russellt - Max Verstappennek maradt a harmadik hely, Charles Leclerc extrát ment.

5 kapcsolódó hír

F1: „Mintha egy Mickey egér-pályán mennénk!”

Vezess
-
 20.12.05 19:30Forma1

Furcsa hasonlat jutott eszébe a Forma-1-es Szahíri Nagydíjra pole-t szerző Valtteri Bottasnak a külső bahreini pályáról. A Hamilton-helyettes George Russell csalódott amiatt, hogy lemaradt a rajtelsőségről. A leggyorsabbak nyilatkozatai.

Bottas egy hajszállal előzte meg Russellt az időmérőn, övé a pole!

F1világ
-
 20.12.05 19:02Forma1

Valtteri Bottas szerezte meg a rajtelsőséget a Forma-1-es Szahíri Nagydíj szombati időmérő edzésén. A Mercedes finn versenyzője csupán 26 ezredmásodperccel volt gyorsabb a koronavírusos Lewis Hamiltont helyettesítő George Russellnél. A 3. helyről Max Verstappen, míg a 4. pozícióból Charles Leclerc rajtholhat majd.

Kettőből kettő! A második edzést is Russell nyerte

-
 20.12.04 20:03Forma1

Bottas leggyorsabb körét törölték, így a finn csak 11. lett.

Wolff: A hosszú etapokon sehol nem voltunk!

Motorsport
-
 20.12.05 06:50Forma1

Mivel Lewis Hamilton koronavírusos lett, George Russell ugrott be a hétszeres világbajnok helyére, aki remekül kezdett: mindkét pénteki szabadedzésen ő lett a leggyorsabb, míg Valtteri Bottas az FP1-en negyedik, az FP2-n tizenegyedik lett, azonban utóbbin nem tudott tiszta kört futni a lágy keverékkel, a leggyorsabb körét pedig törölték.A csapatfőn

F1: Bottas szerezte meg a pole pozíciót a szahíri időmérőn

-
 20.12.05 19:03Forma1

Valtteri Bottas (Mercedes) szerezte meg a pole pozíciót a Formula–1-es Szahíri Nagydíj időmérőjén. A második a koronavírusos Lewist Hamiltont helyettesítő George Russell lett, míg harmadikként Max Verstappen zárt a Red Bull-lal. A holland mellől a Ferrarival remek kört futó Charles Leclerc rugaszkodhat el a vasárnap 18 óra 10 perckor kezdődő…