Piszkosul szenved a Fradi, már az első félidőben kitömte a Barcelona a zöld-fehéreket

Propeller
-
 20.12.02 21:45Sport

3-0-ra vezet a Barcelona a Ferencváros ellen a Bajnokok Ligája budapesti csoportmeccsén. Ferencváros: Dibusz – Botka, Blazic, Frimpong, Dvali, Heister – Sigér, Somalia – Isael, Uzuni – Nguen FC Barcelona: Neto – Dest, Mingueza, Lenglet, Jordi Alba – Busquets, Pjanic – Trincao, Griezmann, Dembélé – Braithwaite Gólszerzők: Griezmann…

7 kapcsolódó hír

Vége, először maradt gólképtelen a Fradi

Startlap
-
 20.12.02 22:49Sport

Azonnal bekezdett a Barcelona, látszott a katalánokon, hogy teljesen komolyan vették a meccset. Egy-egy betörés után a 14. percben be is talált a

Griezmann sarokkal szerzett vezetést a Fradi ellen

-
 20.12.02 21:26Foci

Mintaszerű támadás végén, sarokkal szerzett vezetést Antoine Griezmann, a Barcelona támadója a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen, percekkel később Martin Braithwaite duplázta meg az előnyt, majd Ousmane Dembélé tizenegyesből triplázta azt. Az összecsapást ITT követheti élőben.

Pótoltak a megyeiben

Zaol
-
 20.12.01 19:38Sport

A megyei labdarúgó-bajnokságokban a hét végén két mérkőzést – egy másod-, illetve egy harmadosztályút – pótoltak, továbbá a III. osztály Északi-csoportjában a 29. fordulóra kiírt Botfa II–Kávás találkozót is lejátszották.

Szigorú ellenőrzés után mehetett a Barcelona budapesti szállására kedden

-
 20.12.02 11:26Foci

Szerdán este kilenc órától játszik egymással a katalán csapat és a Ferencváros a Bajnokok Ligájában.

Teljesen más szinten volt a Barcelona, könnyedén verte a Fradit

Ugytudjuk
-
 20.12.02 22:50Megyei

Negyedóra alatt három gólt is rúgtak a spanyolok a meccs elején, a második félidőben pedig már csak szórakoztak. A mérkőzés vége 0 - 3 maradt.

Bajnokok Ligája: Ferencváros–Barcelona 0-3

-
 20.12.02 20:47Foci

A magyar bajnok az utolsó hazai mérkőzését játssza a BL csoportkörében.

Itt nézheti élőben a Ferencváros meccsét a Messi nélkül felálló Barcelonával

hirado.hu
-
 20.12.02 20:38Sport

Griezmann után Braithwaite, majd Dembélé talált be, félóra alatt eldöntötték a meccset a katalánok.