Továbbra is pont nélkül a Tatabánya

-
 20.11.30 13:40Sport

Szezonbeli 12. bajnoki mérkőzését is elveszítette a Tatabánya, mely hétfőn hazai pályán kapott ki a Szegedtől a férfi vízilabda ob I-ben.

2 kapcsolódó hír

Férfi vízi ob I: továbbra sincs meg a Tatabánya első pontja

-
 20.11.30 13:27Vízilabda

A bajnoki idényben 12. mérkőzését is elveszítette hétfőn a Tatabánya, miután hazai pályán négygólos vereséget szenvedett a Szegedtől. A találkozón a TVSE szerzett vezetést, ám a vendégek már az első negyedet kétgólos előnnyel zárták, s a nagyszünetre négygólos volt a különbség, amely a második félidőben állandósult, 14–10-re nyert a…

Megszerezte második győzelmét a debreceni vízilabdacsapat

Debreceni Nap
-
 20.11.30 19:32Sport

Megszerezte szezonbeli második sikerét a Debrecen a férfi vízilabda ob I-ben: a hajdúsági gárda hétfő este a Szentes vendégeként diadalmaskodott egy góllal. Eredmények: a 10. fordulóból elhalasztott mérkőzés: Metalcom Szentes-Debreceni VSE 9-10 (2-3, 1-1, 2-2, 4-4) korábban: a 12. fordulóból elhalasztott mérkőzés: Tatabánya-Szeged 10-14…