A Puskás Akadémia ismét hajrában szerzett góllal győzte le a Honvédot

Teol
-
 20.11.29 21:30Sport

Ezt megelőzően vendégként egymást követő négy mérkőzésen sem tudott pontot szerezni.

Magyar Hírlap
-
 20.11.29 21:08Sport

A Budapest Honvéd házigazdaként továbbra is nyeretlen a bajnoki szezonban.

NB I: egy góllal győzött a Pafc a Honvéd otthonában

-
 20.11.29 20:41Foci

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Bp. Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született (0–1).

NB I: egy góllal győzött a Puskás a Kispest otthonában

-

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Kispest Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született.

Honvéd-Puskás Akadémia: cserélni tudni kell

NB1
-
 20.11.29 20:28Foci

Nagyon feszült és ideges volt a forduló utolsó meccse.

Drámai végjátékban nyert ismét a Puskás

Feol
-
 20.11.29 21:41Sport

Megismétlődött a november eleji csoda. Ezúttal Vanecek késői gólja ért három pontot a Puskás Akadémiának a Budapest Honvéd ellen az Otp Bank Liga 12. fordulójában.

Drámai befejezéssel nyert a Pafc a Honvéd ellen

-
 20.11.29 18:35Foci

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Budapest Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt öt másodperccel született.

Bódog: "Ha utolsó vagy, a nyakadon a kés"; Feczkó: "Háromszor álltunk szemben a kapussal" - így látták az edzők

-
 20.11.29 07:55Foci

Így látták a szakvezetők a két vasárnapi bajnoki mérkőzést az OTP Bank Liga 12. fordulójában. Edzői értékelések.