Győzött és feljött a tabella második helyére a MOL Fehérvár

6 kapcsolódó hír

Magabiztosan győzött a Fehérvár az emberhátrányba került Zte ellen

-
 20.11.28 16:46Foci

Gyorsan megszerezte a vezetést a MOL Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában, a félidőt követően a vendégek kiállítás miatt emberhátrányban játszottak, gólt azonban nem tudtak szerezni, így fölényesen nyert végül a házigazda.

Futsal: súyos vereséget szenvedett a DEAC a Haladástól

Debreceni Nap
-
 20.11.28 00:28Sport

A felsőházba igyekvő DEAC a listavezető Haladást fogadta a 12. forduló nyitányán. A szombathelyiek nem kegyelmeztek a debrecenieknek. NB I 12.forduló DEAC-Haladás 2-6 (0-4) Gólszerző: Szabó L. (25.), Rácz (33.), ill. Dróth (6.), Sipos (10.), Vidák (11.), Soares (12.), Kovács M. (25.), Vas Á. (36.) A vereség ellenére a DEAC maradt az ötödik…

A Debrecen vendégeként jutottak el hat gólig a vasi zöld-fehérek

Vaol
-
 20.11.27 20:20Sport

Az NB I-es futsalbajnokság 12. fordulójában a Haladás VSE a jó erőt képviselő DEAC vendégeként nyert roppant magabiztosan.

Sima dunaszerdahelyi győzelem Nagyszombatban

Körkép
-
 20.11.28 18:11Sport

A DAC simán, 2:0-ra legyőzte idegenben a Spartakot, és elhozta a három pontot Nagyszombatból. A sárga-kékek már az első félidőben aktívabbak voltak, a második játékrészben pedig gyorsan megszerezték a vezetést Ramirez révén, majd Nicolaescu 2-re növelte az előnyt. A dunaszerdahelyiek ezt követően is folyamatosan támadtak, a…

NB I: két góllal győzött a Fehérvár a Zte ellen

-
 20.11.28 18:52Foci

Gyorsan megszerezte a vezetést a Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában, a második félidőben a vendégek kiállítás miatt emberhátrányban játszottak, gólt nem tudtak szerezni, így 2–0-ra nyert a házigazda.

Férfi futsal NB I: nem tudta megszorongatni vasi vendégét a DEAC

Dehir
-
 20.11.27 19:46Megyei

Debrecen - A Haladás az első félidőben négygólos előnyre tett szert, s ezt a különbséget tartani is tudta a meccs végéig.