NB II: FC Ajka–Dorogi FC

-
 20.11.25 17:50Foci

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a 14. Ajka a kieső helyen tanyázó Dorogot fogadja. A találkozó legfontosabb eseményeit folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével ön is nyomon követheti.

3 kapcsolódó hír

Hazai pályán javított a Gyirmót

Győr Plusz
-
 20.11.25 20:19Sport

Az Eto ellen vasárnap elszenvedett 4-1 vereség után szerdán este az Alcufer Stadionban fogadta a Gyirmót Fc Győr a Kazincbarcika együttesét. Már a mérkőzés legelején látszott, hogy Csertői Aurél tanítványai feledtetni szeretnék a városi rivális elleni fiaskót: a kezdő sípszó után két perccel megszerezte a vezetést a hazai csapat. A vendégek a félid

Korán szerzett vezetést az FC Ajka, ám így is csak a hajrában tudott pontot menteni

Ajkai Szó
-
 20.11.26 10:17Megyei

A Merkantil Bank Liga 17. fordulójában a tabella 9. helyén álló Soroksár fogadta a 13.

Nb Ii foci – Gyirmót Fc Győr–Kazincbarcika online közvetítés szerda 18 óra

Kisalföld
-
 20.11.25 09:24Megyei

A Gyirmót FC Győr a hátsó régióban tanyázó Kazincbarcika ellen javíthatja ki a városi derbin elszenvedett vereséget.