Otthon kapott ki a 'Pool, bajban az Inter, Szoboszlaiék Münchenben veszítettek

Eurosport
-
 20.11.25 23:21Foci

A legnagyobb meglepetést a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában az Atalanta okozta.

9 kapcsolódó hír

Közel volt a bravúr, de a hosszabbításban kikapott a Ferencváros

888.hu
-
 20.11.24 23:08Sport

A Ferencváros a ráadásban kapott góllal 2-1-es vereséget szenvedett a Juventustól kedden, a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Rangadót nyert a Real Madrid a BL-ben

Promotions
-
 20.11.25 23:05Foci

Idegenben is legyőzte Intert a spanyol együttes, mely idei második győzelmét aratta a Bajnokok Ligájában.

Buta piros szólt bele a BL-rangadóba

Rangadó
-
 20.11.25 22:56Foci

Jutott egy negatív rekord is a Bajnokok Ligája negyedik fordulójának szerdai játéknapjára. Összefoglaló.

Juventus–Ferencváros: őket látták a legjobbnak az olaszok

-
 20.11.25 14:00Sport

Az olasz sportsajtó elsősorban a 92. percben győztes gólt szerző Alvaro Moratát méltatja a Juventusból, amely kedden 2-1-re nyert a vendég Ferencváros ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

20.11.25 10:58Foci

A Paris Saint-Germain 1–0-ra nyert otthon az RB Leipzig ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, de nem játszott jól, Thomas Tuchel vezetőedzőnek pedig érzékelhetően nem estek jól az ezt firtató kérdések a találkozót követő sajtótájékoztatón.

Inter – Real Madrid 0:2

Madridista
-
 20.11.25 23:16Foci

Inter – Real Madrid 0:2 Bajnokok Ligája – Csoportkör – 4. forduló Gólok: Eden Hazard 7. (Büntető), Achraf Hakimi 59. (Öngól)

Bajnokok Ligája: Salah újra bevethető

-
 20.11.24 16:13Határtalan

Az egyiptomi csatár megfertőződött a koronavírussal, ám azóta már több tesztje negatív eredményt hozott, így újra edzésbe állhatott, és szerdán akár már játszhat is az Atalanta ellen, a csoportkör negyedik fordulójában. Salah először bő másfél hete, a Togo elleni Afrikai Nemzetek Kupája-selejtező előtt adott pozitív mintát, emiatt akkor karanténba

Dibusz a BL álomcsapatában: "Eléggé zavarodott volt a Juventus góljánál, de..."

-
 20.11.26 08:30Foci

Dibusz Dénes is bekerült egy külföldi lap Bajnokok Ligája-álomcsapatába. A Ferencváros kapusa a Juventus elleni produkciójával érdemelte ki az elismerést.