Háfra vezérletével nyert az FTC Ljubljanában

Startlap
-
 20.11.21 17:57Sport

A Ferencváros 32-26-ra győzött a szlovén Krim Ljubljana otthonában a női kézilabda BL csoportkörének kilencedik fordulójában.

6 kapcsolódó hír

Tíz emberrel is nyert a Győr a női kézi BL-ben

-
 20.11.21 19:46Kézilabda

Már 45 mérkőzés óta veretlen az ETO a Bajnokok Ligájában.

Tízet számolt a HLKC a Gyomaendrődre

Hódpress
-
 20.11.21 18:08Sport

Feltartózhatatlan maradt Hódmezővásárhely NB II-es női kézilabda csapata. A HLKC hazai pályán fogadta a Gyomaendrőd csapatát, és már az első félidő végén 8 gólos előnyre tett szert. A folytatásban sem engedett ki Dankó Ervin együttese, és végül tíz gólos különbséggel nyerte a bajnoki mérkőzést. HLKC – Gyomaendrődi NKSE 39-29 (21-13)…

Férfi kézi NB I – A Veszprémi Kkft simán legyőzte az FTC-t – további eredmények

Sportkatlan
-
 20.11.21 20:50Kézilabda

Az újonc Veszprémi KKFT csapata remek játékkal 33-24-re legyőzte az esélyesebbnek tartott Ferencvárost a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.     A hazai együttes – amelyet korábban komolyan sújtott a koronavírus-járvány, és nem léphetett pályára több mint két hónapig – csupán ötödik találkozóját játszotta a szezonban, míg a…

Álomszerű második félidővel győzött az Ftc kézilabdacsapata

-
 20.11.21 18:34Kézilabda

A szlovén bajnok otthonában nyertek a ferencvárosiak.

Női kézi BL: nyert Szlovéniában a Ferencváros

-
 20.11.21 17:26Kézilabda

A női kézilabda Bajnokok Ligájában kulcsfontosságú meccsre készült Szlovéniában az FTC. Remek zöld-fehér kezdés után a hazaiak feltámadtak, de a második félidőben már csak egy csapat volt a pályán, a Ferencváros (26–32). Ezzel véget értek a BL-küzdelmek erre az évre, februárban folytatják.