Jól kezdett, és jól is fejezte be meccsét a Fradi Szlovéniában

Propeller
-
 20.11.21 17:59Sport

A Ferencváros 32-26-ra győzött a szlovén Krim Mercator Ljubljana otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének kilencedik – idei utolsó – fordulójában, vasárnap. A vendégek – akik közül ezúttal csak a német Alicia Stolle hiányzott – villámrajtot vettek, még négy perc sem telt el, amikor már 4-0-ra vezettek. Bíró Blanka…

5 kapcsolódó hír

Serie A - A Juventus győzelemmel, Ronaldo két góllal hangolt a Fradira

-
 20.11.22 08:08Határtalan

A vendégek erejéből csak egy lesgólra futotta. A torinói elitgárda kedden a Ferencvárost fogadja a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. Serie A, 8. forduló: Juventus-Cagliari 2-0 (2-0) Crotone-Lazio 0-2 (0-1) Spezia-Atalanta 0-0 vasárnap játsszák: Fiorentina-Benevento 12.30 AS Roma-Parma…

Serie A: 0-2-ről nyert az Inter, bombagóllal a Roma

-
 20.11.22 03:20Foci

Az Internazionale kétgólos hátrányból állt fel és nyert végül 4-2-re a Serie A 8. fordulójában a Torino ellen. Az As Roma viszont már az első félidőben eldöntötte a Parma elleni csatát, a duplázó örmény Mkhitaryan első gólja pedig igen emlékezetes lett.

Csoportkörbe jutott a Vác a női kézilabda Európa-ligában

-
 20.11.21 22:02Sport

A Váci NKSE 42-41-re győzött a cseh bajnok DHK Baník Most otthonában.

A Vác nyolcvanhárom gólos meccsen jutott El-csoportkörbe

-
 20.11.21 21:59Kézilabda

A Váci NKSE 42-41-re győzött a cseh bajnok DHK Baník Most otthonában a női kézilabda Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában, így a csoportkörbe jutott.

Női kézilabda El: nem jutott be a csoportkörbe a Debrecen

-
 20.11.21 13:20Kézilabda

A Debrecen 31–30-ra kikapott a török bajnok Kastamonu Belediyesi GSK otthonában a női kézilabda Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában, így nem jutott a csoportkörbe.