Korán vezetést szerzett, mégis csak ikszelt a Madrid.

A sérülések és a járvány miatt rengeteg hiányzója volt a Realnak, a végén az egy pontnak is örülhetett Villarrealban.

Nyert a vendégként szereplő BFC Siófok

Sonline
-
 20.11.22 16:27Sport

Jól söpör az új seprű; a Gál Istvánt váltó Waltner Róbert vezetőedző a békéscsabai sikerrel három bajnokin hat megszerzett pontnál jár és 250 perce nem kapott gólt a csapata a labdarúgó NB II.-ben.

Ronaldo négy perc alatt eldöntötte a meccset

Sportkatlan
-
 20.11.22 10:26Foci

A Juve egy ponttal van lemaradva az egy meccsel kevesebbet játszó Milan mögött. Cristiano Ronaldo 38. és 42. percben szerzett góljával 2-0-ra nyert a házigazda Juventus a Cagliari ellen szombat este az olasz labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában. A vendégek erejéből csak egy lesgólra futotta. A torinói elitgárda kedden a Ferencvárost…

Villarreal – Real Madrid 1:1

Madridista
-
 20.11.21 18:56Foci

Villarreal – Real Madrid 1:1 Spanyol bajnokság, 10. forduló Gólok: Gerard Moreno 76. (Büntető); ill. Mariano 2.

Nem tudott nyerni a Real Madrid

-
 20.11.21 18:54Foci

Döntetlent játszottak idegenben a fővárosiak.

-

A Villarreal viszont továbbra is jól teljesít, Unai Emery csapata továbbra is a második helyen áll.

Hiába a korai Díaz-gól, nem nyert a Real Madrid

-
 20.11.21 16:05Foci

A La Ligában a nagyon tartalékos Real Madrid egy pontot szerzett egy 1–1-es döntetlennel a Villarreal otthonában, a bajnokság 10. fordulójában.

La Liga: Díaz korai gólja csak egy pontot ért a Real Madridnak

-
 20.11.21 18:10Foci

Topligák: Courtois hibája a Real két pontjába került, a Tottenham nyerte a City elleni rangadót

-
 20.11.21 06:52Foci

Csak döntetlenre futotta a Real Madridnak a Villarreal otthonában, miután a 76. percben Thibaut Courtois elkaszálta Chukwuezét, a 11-est pedig Moreno értékesítette. Angliában José Mourinho csapata legyőzte Pep Guardiola együttesét, míg Gulácsiék Frankfurtban hagytak két pontot.