2019 után ismét világbajnoki döntőt játszhat a US Open-győztes osztrák.

Djokovic körömrágós meccsen maradt le a vb-döntőről

Hihetetlen győzelmet aratott Dominic Thiem a londoni mérkőzésen.

Tenisz-vb: Novak Djokovics után Rafael Nadal is elvérzett az elődöntőben

-
 20.11.22 09:42Sport

Az orosz Danyiil Medvegyev játssza a döntőt vasárnap az osztrák Dominic Thiemmel a férfi teniszezők londoni ATP-világbajnokságán.

Szetthátrányból fordított Medvedev

Startlap
-
 20.11.22 00:24Sport

Az orosz Daniil Medvedev játssza a döntőt vasárnap az osztrák Dominic Thiemmel a férfi teniszezők londoni ATP-világbajnokságán.

Nadal idén sem lesz világbajnok

Sportkatlan
-
 20.11.22 10:10Sport

Az orosz Danyiil Medvegyev játssza majd a döntőt vasárnap az osztrák Dominic Thiemmel a férfi teniszezők londoni ATP-világbajnokságán. A torna negyedik kiemeltje három szettben győzte le szombat este a világranglista második helyezettjét, Rafael Nadalt. Az első játszmában 4:3-as vezetésénél a spanyol teniszező elvette ellenfele…

20.11.22 08:06Határtalan

Az orosz Danyiil Medvegyev játssza majd a döntőt vasárnap az osztrák Dominic Thiemmel.

Dominik Thiem legyőzte Novak Đokovićot

Magyar Szó
-
 20.11.21 20:07Határtalan

Az ATP-világbajnokság elődöntőjében 1:2 (5:7, 7:6, 6:7) kapott ki a szerb teniszező.  Az izgalmas mérkőzés igazi hullámvasút volt.

Dominic Thiem jutott a tenisz-vb vasárnapi döntőjébe

Pesti Hírlap
-
 20.11.21 20:05Külföld

Miután őrült meccsen legyőzte a világelsőt. Az osztrák Dominic Thiem legyőzte a világelső szerb Novak Djokovicot a londoni ATP Tenisz-világbajnokságon, és bejutott a vasárnapi döntőbe, ahol a ma esti Medvegyev-Nadal-meccs győztese lesz az ellenfele. Thiem 7–5, 6–7-, 7–6 arányban nyert, Djokovics a második játszma végén a rövidített…

Thiem legyőzte Djokovicsot, és bejutott a vb-döntőbe

Magyar Nemzet
-
 20.11.21 18:39Sport

Izgalmas végjátékban, három szettben győzött az osztrák teniszező a világelső szerb ellen.

Thiem gigászi küzdelemben győzte le Djokovicot a vb-döntőért

-
 20.11.21 19:27Sport

Az osztrák a Nadal-Medvegyev meccs győztesével találkozik a világbajnoki fináléban.

Thiem legyőzte Djokovicsot az ATP-világbajnokságon

-
 20.11.21 19:09Sport

Az osztrák jutott elsőként a döntőbe a férfi teniszezők londoni ATP-világbajnokságán.

Novak Djokovic nem jutott be az ATP-vb döntőjébe

-
 20.11.21 18:59Sport

A szerb teniszezőt szenzációs mérkőzésen verte meg a US Open győztese, Dominic Thiem.

ATP-vb: Thiem elképesztő végjátékban legyőzte Djokovicsot, döntős!

-
 20.11.21 18:10Sport

Az osztrák Dominic Thiem jutott be elsőként az ATP-világbajnokság döntőjébe, mivel három szettben legyőzte a világelső szerb Novak Djokovicsot. Ellenfele a Rafael Nadal–Danyiil Medvegyev találkozó győztese lesz a londoni fináléban.