Morbidelli nyert Valenciában

168 Óra Online
-
 20.11.15 18:30Sport

A MotoGP-ben a spanyol Joan Mir bebiztosította világbajnoki győzelmét a gyorsaságimotoros-világbajnokságon, amelyen a futamgyőztes olasz Franco Morbidellitől elmaradva a hetedik helyen végzett.

5 kapcsolódó hír

Morbidelli nagy csatában nyert, Mir világbajnok a Suzukival

Formula
-
 20.11.15 14:48Sport

A pole-ból induló petronasos parádés utolsó kör után tartotta maga mögött Millert, míg a Suzuki spanyolja hetedik hellyel biztosította be a „kékek” 2000 utáni első vb-címét.

MotoGP: Joan Mir lett a 2020-as világbajnok!

Eurosport
-
 20.11.15 16:40Sport

Morbidelli hiába nyert, a Suzuki fiatal sztárja történelmet írt.

A MotoGp világbajnoka nem hiszi el, ami vele történik - egy nagy előd is gratulált neki

Motorsport
-
 20.11.15 14:54Sport

Joan Mir a biztonságos hetedik helyen látta meg a kockás zászlót a tizennegyedikről rajtolva Valenciában, ami elég volt ahhoz, hogy bebiztosítsa a bajnoki címet magának, annak ellenére, hogy a Petronas SRT-ből Franco Morbidelli nyert, suzukis csapattársa, Alex Rins pedig negyedik lett.A 36-os számú versenyző az első Suzuki-pilóta 2000 óta,…

Startlap
-

MotoGP – Morbidelli nyert, de Mir a világbajnok

Pesti Hírlap
-
 20.11.15 18:07Külföld

A MotoGP-ben a spanyol Joan Mir bebiztosította világbajnoki győzelmét a gyorsaságimotoros-világbajnokságon, amelyen a futamgyőztes olasz Franco Morbidellitől elmaradva a hetedik helyen végzett. Második helyen nagy csatában a brit Jack Miller (Ducati) zárt, míg harmadikként a spanyol Pol Espargaro (KTM) ért célba. Mir biztonságos…