FTC-Juventus – még játékban a Fradi, de bajba kerülhet a végére

Propeller
-
 20.11.04 21:55Sport

Nem töri magát agyon a Cristiano Ronaldóval felálló olasz csapat. /Czeglédi Zsolt Már a 7. percben megszerezte a vezetést a Juventus a Ferencváros ellen: Cuadrado jobb oldali beadására Álvaro Morata érkezett, aki ballal egy méterről a kapu közepébe lőhet. 1–0! /Czeglédi Zsolt A Ferencváros bátran támad, de a Juventus védelme…

9 kapcsolódó hír

Kedden BL-történelmet írt a Bayern München

Rangadó
-
 20.11.04 07:11Foci

A címvédő nem csak a gólokat lövi elképesztő ütemben, hanem sorozatban dönti a rekordokat.

BL: Nem érzem túl igazságosnak a végeredményt

-
 20.11.04 07:46Foci

Sokáig meccsben volt a Salzburg a Bayern München ellen, azonban a címvédő az utolsó negyedórában megrázta magát, és végül kiütéses, 6–2-es sikert aratott a Bajnokok Ligája 3. fordulójában. Az osztrákok magyar középpályása, Szoboszlai Dominik a lefújás után elmondta, nem volt benne a találkozóban a négygólos vendégsiker.

A végén szórta meg a Bayern Szoboszlaiékat

Magyar Hírlap
-
 20.11.03 23:27Sport

A Salzburg sokáig jól tartotta magát, az utolsó percben azonban 4 gólt kapott és végül 6-2-es vereséget szenvedett - A Real 3-2-re győzte le az Internazionale együttesét.

20.11.03 22:59Foci

Sokáig meccsben volt a Salzburg a Bayern München ellen, azonban a címvédő az utolsó negyedórában megrázta magát, és kiütéses, 6–2-es sikert aratott a Bajnokok Ligája 3. fordulójában.

Bajnokok Ligája - Történelmi török siker

-
 20.11.04 21:40Határtalan

Az isztambuli együttes története első sikerét aratta a legrangosabb európai kupasorozat főtábláján. Az F csoportban az eddig hibátlan mérleggel álló Lazio ellen a Zenit megszerezte első pontját a csoportkörben.   Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló: F csoport: Zenit (orosz)-SS Lazio (olasz) 1-1 (1-0) gól: Jerokin (33.), illetve…

BL: A Juventus kihasználta a hibákat, és könnyedén legyőzte a Fradit

-
 20.11.04 08:54Foci

A Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik mérkőzésén a Ferencváros hazai pályán 4-1-es vereséget szenvedett a Juventustól.

Gyilkos müncheni hajrá, Bayern-hatos Salzburgban

-
 20.11.03 20:50Foci

Sokáig meccsben volt a Salzburg a Bayern München ellen, azonban a címvédő az utolsó negyedórában megrázta magát, és végül kiütéses, 6–2-es sikert aratott a Bajnokok Ligája 3. fordulójában.

Bayern-kiütés Salzburgban, edzőbotrány Portóban, szerdán este jön a Fradi-Juventus BL-meccs

-
 20.11.04 05:29Foci

Szoboszlai túlzásnak tartja a Bayern kiütéses győzelmét. A Marseille edzője elképesztő nyilatkozatot tett. Ez történt kedden a Bajnokok Ligájában.