Cristiano Ronaldo három perc alatt betalált

8 kapcsolódó hír

Cristiano Ronaldo nem akárhogy tört ki a karanténból a Fradi-meccsre hangolva

-
 20.11.01 17:37Sport

Bő félórát volt csupán pályán a Juventus koronavírus-fertőzésből visszatérő portugál támadója, de így is két gólt szerzett. A Ferencváros következik.

Ronaldo két góllal hangolt a Fradi-meccs előtt

HVG
-
 20.11.01 18:04Sport

Csereként állt be a portugál a koronavírus-fertőzésből felépülése után először.

C. Ronaldo gólokkal tért vissza, győzelemmel hangolt a Fradi elleni meccsre a Juventus

-
 20.11.01 16:56Foci

A portugál támadó egy panenkás tizenegyest is bemutatott a Spezia ellen.

Két góllal tért vissza a koronavírus után Cristiano Ronaldo

Telex
-
 20.11.01 18:13Sport

Az 56. percben 1-1-es állásnál cserélték be, 4-1 lett a végeredmény. A portugál focista bombaformában várja a Fradi elleni szerdai meccset.

Ronaldo-duplával és győzelemmel melegített az FTC elleni BL-meccsre a Juve

-

A portugál beállt, három perc múlva betalált, majd egy büntetőt is értékesített a Spezia ellen.

Cristiano Ronaldo három perccel a visszatérését követően gólt szerzett

-
 20.11.01 17:00Foci

Három nappal a Ferencváros elleni BL-mérkőzés előtt kiütéses győzelmet aratott a Juventus.

Visszatért Ronaldó, és húsz perc alatt duplázott

Nuus
-
 20.11.02 13:18Foci

Cristiano Ronaldo felépült, és ahogy pályára lépett rögtön egy duplával mutatta meg az olasz bajnokságban azt, hogy meggyógyult.

Cristiano Ronaldo visszatért, 3 perccel később betalált

-
 20.11.01 16:23Foci

A koronavírus miatt közel egy hónapot kihagyó Cristiano Ronaldo a Spezia elleni olasz élvonalbeli bajnokin végre visszatérhetett! És a Juventus portugál klasszisa szinte azonnal gólt is szerzett: CR-t az 56. percben küldte pályára Andrea Pirlo, az 59. percben pedig jött ez…