Pontot szerzett a Fradi a Bajnokok Ligájában

Eurosport
-
 20.10.28 23:06Foci

A Ferencváros hazai pályán kétgólos hátrányból egyenlítve játszott 2-2-es döntetlent szerdán az ukrán Dinamo Kijevvel a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek második fordulójában.

17 kapcsolódó hír

Bajnokok Ligája: Pontot szerzett a Ferencváros a Dinamo Kijev ellen

HírTV
-
 20.10.28 22:55Sport

0-2-ről egyenlített ki a Fradi a Kijev ellen, idegenben nyert a Barca a Juventus otthonában

Liner
-
 20.10.28 22:54Sport

A Ferencváros gyengébben kezdett, majd a semmiből lőttek egy szép gólt, és a kiállítást kihasználva kiegyenlítettek. A Barcelona a Ronaldo nélküli Juventus ellen győzött idegenben, ami a katalánok formáját tekintve mindenképpen meglepetésnek mondható. Messi újra büntetőből volt eredményes. A Ferencváros az első körben a Barcelona…

Fehérvár - Ferencváros: Mikor, ha nem most?

Fortuna Web
-
 20.10.29 09:22Sport

A Fradi a sírból hozta vissza a Kijev elleni meccsét, és mentett pontot 0-2-ről. Igen ám, de meddig lehet bírni a kettős terhelést?

A Fradi után a Juventust is legyőzte a Barcelona a Bajnokok Ligájában

Player
-

A Barcelona különösebb gond nélkül nyert Torinóban.

Megvan a Fradi első pontja a BL-ben

Propeller
-
 20.10.28 23:01Sport

A Ferencváros hazai pályán kétgólos hátrányból egyenlítve játszott 2-2-es döntetlent szerdán az ukrán Dinamo Kijevvel a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek második fordulójában. /Kovács Tamás A vendégek az Ihor Haratin kezezése miatt megítélt büntetőből kerültek előnybe a 28. percben, majd a 41. percben Carlos De Pena…

A Dinamo nem nyert egy pontot, hanem veszített kettőt Budapesten – Így értékeltek az ukrán lapok

-
 20.10.29 09:47Foci

A Fradi nagyot harcolt, 0-2-ről a második félidőben egyenlíteni tudott a Dinamo Kijev elleni BL-meccsen. Az ukrán lapok nagy része úgy véli, a Dinamo nem nyert egy pontot, hanem veszített kettőt Budapesten.

BL: kétgólos hátrányból ikszelt a Real; Szoboszlai betalált – keddi eredmények

-
 20.10.27 23:26Foci

Megkezdődött a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulója – íme, a keddi eredmények!

BL: Rebrov és Lucescu meccs utáni sajtótájékoztatója

-
 20.10.28 23:25Foci

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros 2–2-es döntetlent ért el a Dinamo Kijev ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának szerdai játéknapján. Tekintse meg a két vezetőedző, Szerhij Rebrov és Mircea Lucescu mérkőzés utáni sajtótájékoztatóját!

Torinóban nyert a Barca, a videóbíró három gólt vett el a Juvétól

Magyar Hírlap
-
 20.10.28 23:26Sport

Messiék legyőzték a koronavírusos Ronaldo nélkül felálló Zebrákat +VIDEÓ.

La Liga - Vigóba látogat az éllovas Real Sociedad

-
 20.10.29 10:55Határtalan

A Real Sociedad vendégként még nem kapott ki a szezonban - egy döntetlen mellett kétszer nyert -, a legutóbbi három fordulóban pedig százszázalékos volt. Ezzel szemben a Celta nincs jó formában: a legutóbbi öt fordulóban mindössze két pontot gyűjtött be, pedig kétszer is otthon játszott. Igaz, a Barcelonával (0-3) és az Atlético Madriddal (0-2) sin

Kétgólos hátrányból állt fel a Fradi

Óriásit harcolva, kétgólos hátrányból felállva 2-2-es döntetlent játszott a Fradi a Dinamo Kijev ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.

BL: A sírból hozta vissza a mérkőzést a Ferencváros!

FociClub
-
 20.10.28 23:00Foci

Kétgólos hátrányból jöttek vissza!

Kétgólos hátrány után szerzett pontot a Ferencváros a BL-ben

Megszerezte első pontját a Bajnokok Ligájában a Ferencváros együttese, miután a G csoport második fordulójában Budapesten 2:2-es döntetlent játszott a kijevi Dinamóval. A vendégek Cigankovnak

Megszerezte első pontját a Fradi a Bl-ben

Ugytudjuk
-
 20.10.28 22:52Megyei

Kétgólos hátrányból mentette döntetlenre a meccset a magyar bajnok a Dinamo Kijev ellen.

Nézze meg a Fradi egyenlítő gólját a Kijev ellen!

20.10.28 20:34Sport

A Dinamo Kijev az FTC ellenfele a Groupama Arénában a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. A mérkőzésről élő szöveges közvetítésben számolunk be.