BL: a Ferencváros pontot szerzett a Dinamo Kijev ellen!

Promotions
-
 20.10.28 23:02Foci

A Ferencvárosi Torna Club az első félidő után még kétgólos hátrányban volt a Dinamo Kijev ellen.

15 kapcsolódó hír

Tokmac: Csak a győzelem lebeg a szemünk előtt

Metropol
-
 20.10.28 09:00Sport

A Ferencváros ma este a Dinamo Kijevet fogadja a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában.

Szerhij Rebrov: ez egy másik szint

-
 20.10.29 06:00Sport

A Ferencváros vezetőedzője szerint csapata megérdemelte az egy pontot a Dinamo Kijev ellen 2-2-es döntetlennel zárult labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen, mert a második félidőre kijavította a hibáit.

Küzdeni mindig, feladni soha: ferencvárosi pont a BL-ben

Startlap
-
 20.10.28 23:53Sport

A Ferencváros 0-2 után sem adta fel, egyenlített a kijeviek ellen, így megszerezte első pontját a 2020-2021-es Bajnokok Ligájában.

Értékek és érdekek

Sonline
-
 20.10.28 06:30Sport

Az utóbbi hónapokban csaknem négymillió euróval nőtt meg a Ferencváros keretének az értéke.

Ftc: közel 4 millió euróval nőtt a keret értéke; immár Tokmac Nguen az NB I legjobbja

-
 20.10.27 10:55Foci

A labdarúgás átigazolási piacára szakosodott Transfermarkt legutóbbi kimutatásában az NB I-ben címvédő és a Bajnokok Ligája csoportkörében szereplő Ferencváros keretének értéke csaknem négymillió euróval nőtt a közelmúltban.

Rebrov a második félidővel elégedett

Debreceni Nap
-
 20.10.29 00:03Sport

Szerhij Rebrov, a Ferencváros vezetőedzője szerint csapata megérdemelte az egy pontot a Dinamo Kijev ellen 2-2-es döntetlennel zárult labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen, mert a második félidőre kijavította a hibáit. “Elégedettek lehetünk olyan szempontból, hogy az első félidőt elveszítettük, a másodikban pedig…

Sima vereségből állt talpra a Fradi a Dinamo Kijev ellen

Magyar Hang
-
 20.10.28 23:17Sport

25 év után játszott újra hazai Bajnokok Ligája-meccset a Ferencváros, és bár eleinte esélytelennek tűnt a magyar bajnok, a végén a győzelemért támadhatott. A végeredmény döntetlen lett.

Pontot szerzett a Ferencváros a Dinamo Kijev ellen

Teol
-
 20.10.28 22:57Sport

Magyar csapat 25 év után szerzett újra pontot a legrangosabb európai kupában.

BL: Zubkov, Isael és Nguen a Fradi csatársorában

-
 20.10.28 19:49Foci

Ezúttal Marcel Heister lesz a balhátvéd, a hétvégén remek gólt szerző Somália is a kezdőcsapatban, míg elöl a Zubkov, Isael, Nguen hármastól várja a gólokat Szerhij Rebrov, a Ferencváros vezetőedzője a Dinamo Kijev ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának szerdai játéknapján. Íme, a kezdőcsapatok!

A Ferencváros a Dinamo KIjev ellen az első BL-pontokért küzd

-
 20.10.28 20:53Sport

Magyar csapat még soha nem nyert hazai pályán csoportmeccset a Bajnokok Ligájában.

FTC-Dinamo Kijev 2-2, percről percre

Népszava
-
 20.10.28 20:34Sport

A Dinamo Kijev az FTC ellenfele a Groupama Arénában a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. A mérkőzésről élő szöveges közvetítésben számolunk be.

Bajnokok Ligája kibeszélő

Amíg Élek Én
-
 20.10.28 12:00Sport

A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának 3. fordulójában a Ferencváros az olasz rekordbajnok Juventust fogadja.

Rebrov a Fradi pontszerzése után: "Örülök, hogy döntetlent értünk el, főleg 0-2-t követően"

-
 20.10.28 09:44Foci

A Fradi vezetőedzője szerint az első félidőben több hibát is elkövettek a Dinamo Kijev ellen, a másodikban azonban jobban játszottak és a szépítő gól önbizalmat adott a csapatnak.