Balázs Attila a főtábla első fordulójában búcsúzott Bécstől

Eurosport
-
 20.10.27 16:52Sport

A magyar játékos a második szettben nagy küzdelemre kényszerítette Hubert Hurkaczot.

6 kapcsolódó hír

Balázs Attila harmadszor már nem tudott nyerni Bécsben

-
 20.10.27 20:14Sport

A világranglistán 88. helyen álló teniszező számára a főtábla első fordulója jelentette a végállomást az 1,55 millió euró összdíjazású bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

A teniszező Balázs Attila számára véget ért a bécsi kaland

-
 20.10.27 16:10Sport

A világranglistán 88. helyen álló Balázs Attila 1 óra 27 perc alatt, két szettben 6:3, 7:5-re kapott ki a 31. helyen álló, lengyel Hubert Kurkacztól a Bécsben zajló, másfél millió eurós ATP 500-as torna első fordulójában. Attila két győztes meccs után búcsúzott a versenytől.

Tenisz: Monfils megsérült, Shapovalov kiesett Bécsben

-
 20.10.26 21:29Sport

Gaël Monfils 6:1, 2:0-s hátrányban sérülés miatt feladta a Pablo Carreno elleni mérkőzését a bécsi kemény pályás ATP 500-as tenisztorna első fordulójában.

Balázs Attila kiesett a bécsi tenisztornán

-
 20.10.27 18:00Sport

Hubert Hurkacz két szettben győzte le a világranglista 88. helyén álló magyar játékost.

Tenisz: az első fordulóban véget ért Balázs Attila bécsi kalandja

-
 20.10.27 16:54Sport

A világranglista 88. helyén álló Balázs Attila 87 perc alatt két szettben kikapott az 1.55 millió euró összdíjazású kemény pályás bécsi férfi tenisztorna első fordulójában a világranglistán a 31. pozíciót elfoglaló lengyel Hubert Hurkacztól.