Podcast: Hamilton=92!

Formula
-
 20.10.26 13:27Forma1

Közel negyedszázad után visszatért az F1 Portugáliába, ahol Lewis Hamilton a 92. győzelmével megdöntötte Michael Schumacher csúcsát. A #FormulaHUPOdcast 52. adásának témája a portimaói futam, ahol számos más érdekesség is történt.

6 kapcsolódó hír

Bottas elismerte, a másik stratégia jobb lett volna

F1világ
-
 20.10.24 17:17Forma1

Bár az összes szabadedzést az élen zárta, Valtteri Bottas végül nem tudta megszerezni a pole pozíciót a Forma-1-es Portugál Nagydíj szombati időmérő edzésén. A finn elismerte, rossz taktikát választott magának.

Hamilton a Schumacher-rekord megdöntéséről: Időbe telik majd, mire felfogom

F1világ
-
 20.10.25 16:45Forma1

Lewis Hamilton, a Mercedes F1-es versenyzője a Portugál Nagydíjon megszerezte 92. futamgyőzelmét, ezzel megdöntötte Michael Schumacher győzelmi rekordját.

Hamilton jó taktikával történelmet írt

-
 20.10.25 15:45Sport

A címvédő és éllovas Lewis Hamilton nyerte a Forma-1-es Portugál Nagydíjat. Ez a 92. futamgyőzelme, ezzel egyedüli csúcstartó.

Az F1-es pontverseny állása a Portugál Nagydíj után

Startlap
-
 20.10.26 05:45Sport

Vasárnapi győzelmének köszönhetően 77 pontra növelte előnyét a világbajnoki összetettben a címvédő Lewis Hamilton, akárcsak csapata, a Mercedes.

Hamilton történelmet írt, mától ő a legeredményesebb Forma-1-es pilóta

Népszava
-
 20.10.25 18:14Forma1

A Mercedes brit versenyzője pályafutása 92. futamgyőzelmét aratta a Portugál Nagydíjon, így átadta a múltnak a legendás hétszeres vb-győztes Michael Schumacher 91 sikert számláló rekordját.

F1: Hamilton tovább írja a történelmet – nemzetközi sajtóvisszhang

-
 20.10.26 10:12Forma1

A nemzetközi sajtó szinte kizárólag a Mercedes brit versenyzője, a hatszoros Formula–1-es világbajnok és címvédő Lewis Hamilton rekordot jelentő 92. futamgyőzelméről írt a vasárnapi Portugál Nagydíj másnapján.