ÉLŐ: A Portugál Nagydíj időmérő edzése

Formula
-
 20.10.24 14:51Forma1

Izgalmas pályával és szoros élmezőnnyel kecsegtet minket az F1 idei 12. versenyhétvégéje, amelynek kvalifikációja 30 perces csúszással kezdődik. Kövesd az eseményeket élő szöveges közvetítésünkkel!

8 kapcsolódó hír

F1: Vettel összeroppant csapattársa miatt

Vezess
-
 20.10.24 17:14Forma1

Miközben csapattársa a negyedik lett, Sebastian Vettel csak a 15. helyet szerezte meg a Portugál Nagydíj időmérőjén. A Ferrari németje szerint Charles Leclerc másik ligában vezet.

Leclerc: Az egykörös tempó ígéretesnek tűnik

F1világ
-
 20.10.23 20:33Forma1

A pénteken látottak alapján ígéretesnek tűnik a Ferrari időmérős tempója – ezt mondta Charles Leclerc, az olasz istálló ifjú versenyzője a Portugál Nagydíj szabadedzései után.

Hamilton pole-köre Portimaóból

F1világ
-
 20.10.25 07:00Forma1

Forma-1-es pályafutása 97. pole-ját szerezte a Portugál Nagydíj időmérő edzésén Lewis Hamilton.

20.10.24 17:52Sport

A 66 körös nagydíj vasárnap 14:10-kor rajtol.

Félórás csúszás után Hamilton odapörkölt a végén – övé a pole Portimaóban

-
 20.10.24 14:34Forma1

Lewis Hamilton szerezte meg a pole pozíciót a Portugál Nagydíj félórás csúszással kezdődő időmérőjén, míg mögötte csapattársa, Valtteri Bottas tette teljessé a Mercedes első sorát. Az „ezüstnyilak" mögött a Red Bull-os Max Verstappen végzett, Charles Leclerc negyedik lett a Ferrarival.

Hamiltonnak "ki kellett hajtani a Mercedes belét", hogy megverje ma Bottast

Motorsport
-
 20.10.24 15:00Forma1

Lewis Hamilton valószínűleg az év eddigi legizgalmasabb időmérőjét nyerte meg Portimaóban szombat délután, egy tizeddel verte csapattársát, Valtteri Bottast, de ezzel nem mondtuk el a teljes történetet.A köridők ugyanis a Q3-ra jelentőset romlottak az erősödő szél és a közben csökkenő hőmérséklet miatt, így sokkal inkább volt lutri a harmadik…

Vettel: Ez bizonyítja, hogy csak meg kell találni a jó pályákat

Startlap
-
 20.10.24 06:30Forma1

Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője számára összességében pozitívan alakult az F1-es Portugál Nagydíj pénteki két szabadedzése – reméli, szombaton már rutinosan közlekedik majd a portimaói versenypályán.