Gyenge első félidő után hengerelt a Győr

Eurosport
-
  20.10.17 20:14 Kézilabda

A győriek a BL-ben rekordot jelentő 42 mérkőzésből álló veretlenségi sorozattal büszkélkedhetnek, ami 2018 januárja óta tart.

20.10.17 19:31 Sport

A női kézilabda Bajnokok Ligájában: Győri Audi Eto KC–Scm Ramnicu Valcea 38-31.

Elajándékozták az első félidőt

Feol
-
  20.10.16 21:39 Sport

A világklasszis Győri Audi Eto Kc közvetlen utánpótlását fogadta a Gárdony-Pázmánd Nkk alakulata az Nb I/B-s női kézilabda bajnokság 5. fordulójában. A győri U20 elvitte a pontokat a Velencei-tó partjáról.

Női kézi BL: hétgólos ETO-győzelem a Valcea ellen

-
  20.10.17 19:29 Kézilabda

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a Győri ETO a szünetben még kétgólos hátrányban volt a román Valcea ellen, de a második félidőben ellenállhatatlan teljesítménnyel állva hagyta ellenfelét, és nagyon biztosan nyert.

Ellentétes félidők után nyert a Győr

Győr Plusz
-
  20.10.17 17:40 Sport

A győriek a Bl-ben rekordot jelentő 42 mérkőzésből álló veretlenségi sorozattal büszkélkedhetnek, ami 2018 januárja óta tart.Eredmény, csoportkör, 5. forduló, B csoport: Győri Audi Eto Kc-Scm Ramnicu Valcea (román) 38-31 (15-17) A hazaiak keretéből ezúttal Puhalák Szidónia és Laura Glauser hiányzott.A vendégek kezdtek jobban, a győriektől…