Neymar mesterhármassal előzte meg Ronaldót

Rangadó
-
 20.10.14 08:57Foci

Az argentinok is hátrányból nyertek, Uruguay viszont csak 0-4 után kapott észbe.

9 kapcsolódó hír

Neymar a mesterhármasával megelőzte Ronaldót

Player
-
 20.10.14 08:17Sport

Második vb-selejtezős meccsét nyerte meg a brazil válogatott.

Idegenben nyertek a brazilok és az argentinok is, Neymar lehagyta Ronaldót

-
 20.10.14 10:36Sport

Peru Limában kétszer is vezetett, de kettős emberhátrányban végül kikapott Brazíliától. A mesterhármast szerző Neymart már csak Pelé előzi meg. Fordított Argentína is, Uruguay viszont csak szépíteni tudott 0–4-ről Ecuadorban.

Aranylábú: Neymar triplája brazil sikert ért

-
 20.10.14 22:49Foci

Elsősorban Neymar három góljának köszönhetően Brazília labdarúgó-válogatottja 4-2-re győzött Peru vendégeként a 2022-es világbajnokság dél-amerikai selejtezősorozatának legutóbbi fordulójában.

Neymar mesterhármast lőtt, már csak Pelé előzi meg a válogatott góllövőlistáján

Magyar Hírlap
-
 20.10.14 11:20Sport

Brazília a PSG klasszisának vezérletével 4-2-re győzött Peru ellen +VIDEÓ.

A triplázó Neymar megelőzte Ronaldót; Argentína hátrányból fordított

-
 20.10.14 08:28Foci

A kolumbiaiak Falcao góljával mentettek pontot, Uruguay hatgólos meccsen maradt alul.

Vb-selejtező: Neymar mesterhármasával győzött a brazil válogatott

FociClub
-
 20.10.14 07:20Foci

Kolumbia pedig Falcao révén mentett meg egy pontot Chile otthonában az utolsó percekben.

Neymar megelőzte Ronaldót a mesterhármasával

Hírklikk
-
 20.10.14 11:54Sport

A brazil válogatott kedden a második vb-selejtezőt nyerte meg, Neymar pedig 64 góllal már a második az örökranglistán, csak Pelé rúgott több gólt nála a brazil válogatottban. Az ő 77 gólját még nehéz utólérni, Ronaldo pedig 62 góllal csúszott most le a harmadik helyre.

Neymar mesterhármast szerzett, megelőzte Ronaldót

-
 20.10.14 09:46Sport

Minden tiszteletem a tiéd, Fenomén – üzent a meccs után a PSG klasszisa.

Vb 2022: Neymar három góllal döntött, megelőzte Ronaldót

-
 20.10.14 07:09Foci

Neymar három góljára építve Brazília labdarúgó-válogatottja 4–2-re győzött Peru vendégeként a 2022-es világbajnokság dél-amerikai selejtezőjének szerda hajnali mérkőzésén. Ecuador meglepetésre, szebbnél szebb gólokkal simán legyőzte Uruguayt, nehezen kiharcolt három ponttal gyarapodott Paraguay és Argentína, míg Kolumbia…