Fucsovics Márton az első fordulóban búcsúzott kedden a 325 ezer euró (114 millió forint) összdíjazású kölni fedettpályás férfi tenisztornán.

6 kapcsolódó hír

Ez most nem az a Fucsovics volt, egyből kikapott a kölni Atp-tornán

-
 20.10.13 16:10Sport

Fucsovics Márton hatalmasat menetelt a Roland Garroson, három meccset is nyert, közte Medvegyevet is legyőzte, az 50. helyre jött fel. A párizsi torna után Kölnben, egy ATP 250-es versenyen indult, de sajnos az első körben, a világranglistán 57. helyen álló francia Giles Simontól kikapott.

Tenisz: Fucsovics számára gyorsan véget ért a kölni torna

-
 20.10.13 15:44Sport

A világranglistán 50. helyen álló Fucsovics Márton számára az 1. fordulóban véget ért a kölni tenisztorna, mivel két szettben kikapott a francia Gilles Simontól.

Györe magabiztos győzeleme a rajton

Györe László magabiztosan nyerte meg keddi első fordulós mérkőzését a 271 ezer euró összdíjazású szardíniai salakpályás férfi tenisztornán: a világranglista 74. helyén álló játékos az

Kölni tenisztorna – Fucsovics az első fordulóban búcsúzott

Sportkatlan
-
 20.10.13 16:03Sport

Fucsovics Márton az első fordulóban búcsúzott kedden a 325 ezer euró (114 millió forint) összdíjazású kölni fedettpályás férfi tenisztornán.     A világranglistán 50. játékos a nyitókörben a francia Gilles Simonnal csapott össze, aki jelenleg csak 57. az ATP-rangsorban, de 2009-ben hatodik is volt, és pályafutása során 14 versenyen…

Fucsovics két szettben kikapott Simontól Kölnben

Népszava
-
 20.10.13 15:59Sport

A világranglista 50. helyén álló magyar teniszező korábban még sosem játszott a francia játékossal.