Második lett Vas Kata Blanka az U23-as MTB világbajnokságon

Flowcycle
-
 20.10.10 14:17Sport

Minden idők egyik legjobb magyar montis eredményét hozta a leogangi világbajnokság.

9 kapcsolódó hír

Vas Kata Blanka ezüstérmes lett az U23-asok között a hegyikerékpár-vb-n

Telex
-
 20.10.10 13:24Sport

A 19 éves lány idén már második vb-érmét nyeri, három szakágban is klasszis.

Vas Kata Blanka ezüstérmet szerzett a hegyikerékpár-világbajnokságon

Magyar Hírlap
-
 20.10.10 18:09Sport

A 19 esztendős magyar versenyző az U23-as mezőnyben ért célba másodikként.

Hegyikerékpár-vb - Vas Kata Blanka ezüstérmes U23-ban

ma.hu
-
 20.10.11 05:30Sport

Vas Kata Blanka ezüstérmet szerzett a női U23-as mezőnyben a hegyikerékpárosok Leogangban zajló világbajnokságán.

Vb ezüstérmes lett Vas Kata Blanka

-
 20.10.10 20:34Sport

A 19 éves versenyző a női U23-as mezőnyben állhatott a dobogó második fokára.

MTB XCO világbajnokság Leogang 2020: francia uralom, Vas Kata Blanka 2.!

Bikemag
-
 20.10.10 21:14Sport

Az Ausztriában zajló MTB világbajnokságon csúszós, technikás pálya fogadta a versenyzőket. Vas Kata Blanka kategóriájában 2. lett. A nemzetközi vírushelyzetre való tekintettel október 2. hétvégéjén rendezték meg az MTB XCO és DH világbajnokságot az ausztriai Leogangban. Az időjárás októberre jellemző arcát mutatta, felhős és esős időszakok…

Hegyikerékpár-vb: Vas Kata Blanka ezüstérmes U23-ban

-
 20.10.10 15:46Sport

Vas Kata Blanka ezüstérmes az összevont hegyikerékpáros világbajnokság U23-as XCO futamában

Velo
-
 20.10.10 11:39Sport

A francia Loana Lecomte sikerével zárult az U23-as női korcsoport olimpiai Cross-Country versenye az ausztriai Leogangban zajló hegyikerékpáros világbajnokságon, ahol Vas Kata Blanka ezüstérmet szerzett.

20.10.10 14:48Sport

Vas Kata Blanka óriási sikerét hozta a MTB világbajnokság, a még csak elsőéves U23-as magyar versenyző második helyet szerzett U23-as kategóriában az XCO VB-n. Az éppen Leogangban zajló MTB világbajnokságon ma rendezik az U23-as nők és az elit versenyzők XCO futamait. Az U23-as nők között Vas Kata Blanka képviselte hazánkat, aki…