Giro: három versenyzőről készült igen értékes célfotó

Flowcycle
-
 20.10.06 17:15Sport

Mezőnyhajrával végződött a negyedik szakasz, de nem minden sprinter jutott el odáig.

5 kapcsolódó hír

Demare centikkel nyerte a Giro 4. szakaszát

Eurosport
-
 20.10.06 16:25Sport

Célfotó döntött Sagan és Demare között, Ballerini lett a harmadik. Almeida gond nélkül megtartotta a rózsaszín trikót.

Giro: Démare volt a leggyorsabb, Almeida maradt az élen

-
 20.10.06 17:20Sport

A francia Arnaud Démare nyerte meg a Giro dItalia országúti kerékpáros-körverseny negyedik szakaszát, amelyen a portugál Joao Almeida megőrizte első helyét összetettben. Valter Attila a mezőnnyel, a 82. helyen ért célba.

Egy hajszállal nyerte Demare a Giro d’Italia 4. szakaszát

Bikemag
-
 20.10.06 22:52Sport

A Giro d’Italai 4. szakaszán mezőnyhajrá döntött a győzelemről, ahol rendkívül szoros versenyben Arnaud Demare nyerte a sprintet Peter Sagan előtt. A Giro d’Italia 4. szakaszának 140 km-es távján mindössze egy harmadik kategóriás emelkedő nehezítette az Olasz Körverseny versenyzőinek dolgát, ráadásul az is a szakasz közepén volt,…

Giro d’Italia: célfotót követően Arnaud Demare nyerte a negyedik szakasz mezőnyhajráját

Velo
-
 20.10.06 16:54Sport

A francia Arnaud Demare (Groupama-FDJ) sikerével zárult az Olasz Körverseny negyedik etapja, összetettben továbbra is a portugál Joao Almeida (Deceuninck-Quick Step) vezet.

Hihetetlen: Kerékpárbalesetet okozott egy helikopter az olasz körversenyen

Noizz
-
 20.10.07 09:03Baleset-bűnügy

Hihetetlen baleset történt az idei olasz kerékpáros körverseny, a Giro d'Italia negyedik szakaszán - írja a 24.hu.