Negyeddöntőbe jutottak Babosék

Eurosport
-
 20.10.04 19:14Sport

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a harmadik mérkőzését is megnyerte, ezzel negyeddöntőbe jutott a Roland Garroson.

7 kapcsolódó hír

Negyeddöntőbe jutott a Babos-Mladenovic páros a Roland Garroson

-
 20.10.04 19:23Sport

A magyar, francia duó a vasárnapi nyolcaddöntőben két sima játszmában múlta felül az Andreea Mitu, Patricia Maria Tig román párost.

Roland Garros: meglepetések a nőknél, Halep és Bertens is kiesett

-
 20.10.04 13:17Sport

Az első helyen kiemelt román Simona Halep a vasárnapi nyolcaddöntőben búcsúzott a francia nyílt teniszbajnokság női versenyétől.

Babosék negyeddöntőbe jutottak a Roland Garroson

Népszava
-
 20.10.05 08:45Sport

A magyar, francia duó két játszmában múlta felül román ellenfelét a francia nyílt teniszbajnokság vasárnapi, esőszünettel megszakított nyolcaddöntőjében.

Favorit volt Roland Garrosban, de kiesett Simona Halep

Maszol
-
 20.10.04 12:39Határtalan

Tavaly a román játékos még 6-1, 6-0-ra verte a vasárnapi ellenfelét.

Roland Garros – Negyeddöntőbe jutottak Babosék

Erdély Ma
-
 20.10.05 07:10Sport

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a harmadik mérkőzését is megnyerte, ezzel negyeddöntőbe jutott a francia nyílt teniszbajnokságon.

20.10.04 19:02Vélemény

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a harmadik mérkőzését is megnyerte, ezzel negyeddöntőbe jutott a francia nyílt teniszbajnokságon. A világbajnok magyar–francia duó a vasárnapi, esőszünettel tarkított nyolcaddöntőben 6:2, 6:3-ra verte az Andreea Mitu, Patricia Maria Tig román párost. A találkozó 66 percig tartott. A második…