Petra Kvitova nyolc év után újra bejutott a legjobb nyolc közé a francia nyílt teniszbajnokságon.

Babosék már negyeddöntősök a Roland Garroson

Alig egy óra kellett a páros győzelméhez.

Magabiztosan meneteltek a negyeddöntőbe Babosék a Roland Garroson

-
 20.10.04 21:00Sport

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a harmadik mérkőzését is megnyerte, ezzel negyeddöntőbe jutott a francia nyílt teniszbajnokságon.

Véget ért Fucsovics Márton menetelése a Roland Garroson - 75 milliót keresett a bravúrokkal

BorsOnline
-
 20.10.05 15:40Sport

Fucsovics Márton négy szettben kikapott hétfőn a 13. helyen kiemelt orosz Andrej Rubljovtól a francia nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében.

Negyeddöntőbe jutottak Babosék a Roland Garroson

Propeller
-
 20.10.04 18:58Sport

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a harmadik mérkőzését is megnyerte, ezzel negyeddöntőbe jutott a francia nyílt teniszbajnokságon. Fotó: Shaun Botterill / Getty Images A világbajnok magyar, francia duó a vasárnapi, esőszünettel tarkított nyolcaddöntőben 6:2, 6:3-ra verte az Andreea Mitu, Patricia Maria Tig román párost. A…

20.10.04 16:22Sport

A spanyol teniszező sima három szettben verte amerikai ellenfelét a nyolcaddöntőben.

20.10.04 23:00Sport

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a harmadik mérkőzését is megnyerte, ezzel negyeddöntőbe jutott a francia nyílt teniszbajnokságon. A magyar, francia duó a vasárnapi nyolcaddöntőben két sima játszmában múlta felül az Andreea Mitu, Patricia Maria Tig román párost. A második helyen kiemelt Babosék – akik közösen…

Babos Tímea már a legjobb nyolc között női párosban a Roland Garroson

-
 20.10.04 19:08Sport

A magyar teniszező és Kristina Mladenovic címvédőként menetel Párizsban.

Babosék a negyeddöntőbe jutottak a Roland Garroson

Teol
-
 20.10.04 19:03Sport

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a harmadik mérkőzését is megnyerte.