Fucsovics Márton nyolcaddöntőbe jutott egyesben a francia nyílt teniszbajnokságon.

A brazil Monteirót győzte le sima három játszmában.

Fucsovics Márton nyolcaddöntőbe jutott a francia nyílt teniszbajnokságon

ATV
-
 20.10.03 16:55Sport

Fucsovics Márton nyolcaddöntőbe jutott egyesben a francia nyílt teniszbajnokságon, miután a harmadik forduló szombati játéknapján 7:5, 6:1, 6:3-ra legyőzte a brazil Thiago Monteirót.

Egy játékot vesztett Halep

Eurosport
-
 20.10.02 17:49Sport

A női mezőny első kiemeltje, a román Simona Halep mindössze 56 perc alatt jutott nyolcaddöntőbe a Roland Garros pénteki játéknapján.

Fucsovics Márton bravúrja: nyolcaddöntőbe jutott a Roland Garroson

Magyar Nemzet
-
 20.10.03 15:54Sport

A magyar teniszező a brazil Monteiro elleni sikerével beállította eddig legjobb Grand Slam-szereplését.

Roland Garros: már nyolcaddöntőben Simona Halep

Maszol
-
 20.10.02 14:53Határtalan

WTA-ranglista 2. helyén álló Simona Halep következő ellenfele az 53. pozíciót elfoglaló lengyel Iga Swiatek lesz.

Nyolcaddöntős Fucsovics és a Babos, Mladenovic páros is

Városi Kurír
-
 20.10.03 17:25Vélemény

Fucsovics Márton nyolcaddöntőbe jutott egyesben a francia nyílt teniszbajnokságon, miután a harmadik forduló szombati játéknapján három szettben legyőzte a brazil Thiago Monteirót. Női párosban szetthátrányból fordítva nyert a Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia kettős. Az első szett elején mindkét teniszező két-két alkalommal…

Fucsovics nyolcaddöntős!

hirado.hu
-
 20.10.03 15:59Sport

Fucsovics Márton egyesben, a francia nyílt teniszbajnokságon a harmadik forduló szombati játéknapján három szettben legyőzte a brazil Thiago Monteirót.

Újabb győzelem, Fucsovics már nyolcaddöntős a Roland Garroson

-
 20.10.03 15:40Sport

Három szettben, 2 óra 22 perc alatt győzte le Thiago Monteirót a magyar teniszező. Andrej Rubljov következik.

Halep hengerelt a Roland Garros harmadik fordulójában

-
 20.10.02 18:14Sport

Az első kiemelt mindössze egy játékot vesztett Anisimova ellen.

Fucsovics Marci folytatja történelmi menetelését Párizsban

MOLcsapat
-
 20.10.03 16:20Sport

Fucsovics Márton nyolcaddöntőbe jutott egyesben a francia nyílt teniszbajnokságon, miután a harmadik forduló szombati játéknapján három szettben legyőzte a brazil Thiago Monteirót.

Fucsovics Márton a nyolcaddöntőbe jutott

Győr Plusz
-
 20.10.03 14:02Sport

Az első szett elején mindkét teniszező két-két alkalommal elvette ellenfele adogatójátékát, majd ez a magyarnak 6:5-nél is sikerült, így 59 perc után előnybe került. A második felvonás sokkal simábban alakult, Fucsovics kétszer is megnyerte a világranglistán 84. Monteiro szervajátékát, és 6:1-re hozta a játszmát. A harmadik szett is így kezdődött,

Folytassa, Fucsovics! Monteiro nem volt akadály a Garros 3. körében

-
 20.10.03 13:03Sport

A francia nemzetközi teniszbajnokság harmadik fordulójában a világranglistán 63. helyet elfoglaló Fucsovics Márton  egy nehezebb és két könnyebb játszmában 2 óra 21 perc alatt legyőzte a 84. helyen rangsorolt brazil Thiago Monteirót. A nyolcaddöntőben a 12. helyen kiemelt Andrej Rubljovval találkozik a legjobb 16 között.