Az Arsenal fölé kerekedett a Liverpool

Eurosport
-
  20.09.29 09:26 Foci

Noha az Arsenal szerzett vezetést, a házigazda és címvédő Liverpool fordított és begyűjtötte a három pontot az angol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának utolsó mérkőzésén.

9 kapcsolódó hír

Jürgen Klopp nem hagyta szó nélkül a dolgot a Liverpoolnál: „Jól hallottam…?”

Liner
-
  20.09.29 16:21 Sport

A Liverpool edzője nem volt túlságosan elragadtatva, amikor meghallotta a Manchester United legendájának élesebb kritikáját, hiába nyertek magabiztosan az Arsenal ellen hétfő este.

„Valóban azt mondta, hanyagul játszottunk?” – Így reagált Klopp a rivális legendájának kritikájára

-
  20.09.29 17:09 Foci

Éles kritikával szembesült Jürgen Klopp az Arsenal elleni rangadót követően annak ellenére is, hogy csapata győzött.

20.09.28 23:19 Sport

Jürgen Klopp csapata továbbra is százszázalékos a bajnokságban.

PL: a Pool hátrányból nyert az Arsenal elleni rangadón

-
  20.09.28 22:59 Foci

Az angol labdarúgó Premier League 3. fordulójának záró rangadóján a címvédő Liverpool fordítani tudott, és 3–1-re legyőzte az Arsenalt az Anfielden. A 3. forduló után a Leicester City, a Liverpool és az Everton áll kilenc ponttal.

Premier League - Az Arsenal fölé kerekedett a Liverpool

-
  20.09.29 07:31 Határtalan

Premier League, 3. forduló:   FC Liverpool-Arsenal 3-1 (2-1) Gólok: Mané 28., Robertson 34., Jota 88., ill. Lacazette 25. korábban: Fulham-Aston Villa 0-3 (0-2) szombaton játszották: Burnley-Southampton 0-1 (0-1) West Bromwich Albion-Chelsea 3-3 (3-0) Crystal Palace-Everton 1-2 (1-2) Brighton-Manchester…

Az Anfielden a Liverpool az úr, simán legyőzte az Arsenalt

-
  20.09.28 20:55 Foci

Topligák: Az új igazolás is betalált a Liverpool győztes rangadóján, simán verte a Bologna a Parmát - eredmények, videó…

-
  20.09.28 08:54 Foci

Az angol bajnokság harmadik fordulójában ugyan az Arsenal szerzett vezetést a Liverpool elleni rangadón, ám Jürgen Klopp csapata még az első félidőben fordítani tudott, majd a Wolvestól érkező csatár állította be a végeredményt.