Fucsovics legyőzte a negyedik helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyevet

Fucsovics a második fordulóban a spanyol Albert Ramos-Vinolasszal találkozik majd.

Legyőzte a negyedik kiemeltet Fucsovics!

Eurosport
-
  20.09.28 23:34 Sport

Bejutott a Roland Garros második fordulójába Fucsovics Márton, miután négy játszmában legyőzte a negyedik kiemelt orosz Daniil Medvedevet.

Balázs Attila is második körös a Roland Garroson

Propeller
-
  20.09.29 21:52 Sport

A magyar játékos háromszettes győzelemmel bejutott a francia nyílt teniszbajnokság második fordulójába. A világranglistán 87. játékos élete első Roland Garros-főtáblás mérkőzésén a japán Ucsijama Jaszutakával találkozott, pályafutása során először. Balázs – aki vasárnap ünnepelte 32. születésnapját – nagyszerűen kezdett kedvenc…

„Karrierem egyik legnagyobb győzelme a mostani” – Megszólalt Fucsovics Márton a Medvegyev elleni bravúr után

-
  20.09.29 08:38 Sport

Tegnap este hatalmas bravúrt hajtott végre a magyar teniszező, Fucsovics Márton: legyőzte orosz ellenfelét, a negyedik kiemelt Danil Medvegyevet (24).

HVG
-
  20.09.29 21:16 Sport

A magyar játékos háromszettes győzelemmel bejutott a francia nyílt teniszbajnokság második fordulójába.

Top 10-es teniszezőt vert Fucsovics a Roland Garroson

Magyar Hírlap
-
  20.09.29 10:30 Sport

Legutóbb 37 évvel ezelőtt tudott magyar férfi játékos ilyen bravúrt bemutatni.

"Tudják, hogy veszélyes vagyok" - élete sikerét aratta Fucsovics Marci

Ripost
-
  20.09.29 04:09 Sport

Ilyen még sosem történt a magyar teniszezővel, aki salakon verte a negyedik kiemeltet.

Roland Garros: Balázs követte egyesben Fucsovicsot, aki párosban is továbbjutott

Pesti Hírlap
-
  20.09.29 21:52 Külföld

Nagy formában legjobb férfi játékosaink Párizsban. Háromszettes győzelemmel jutott be Balázs Attila a francia nyílt teniszbajnokság második fordulójába – írja az MTI. A világranglistán 87. játékos élete első Roland Garros-főtáblás mérkőzésén a japán Ucsijama Jaszutakával találkozott, pályafutása során először. Balázs nagyszerűen kezdett…

Fucsovics először győzött le top 10-es játékost

-
  20.09.29 10:39 Sport

Magyar férfi teniszező ezt megelőzően több mint 37 éve tudott ilyen bravúrt bemutatni.

Top 10-es teniszezőt győzött le Fucsovics Márton

RTL Klub
-
  20.09.29 17:44 Bulvár

Karrierje egyik legfontosabb győzelmét aratta a Roland Garroson Fucsovics Márton. Ellenfele a párizsi Grand Slam verseny 4. kiemeltje, az orosz Medvegyev volt. A világranglista 63. helyén álló Fucsovics először nyert top 10-es ellenféllel szemben. Erre magyar férfi teniszező legutóbb 37 éve volt képes. Fucsovics a Nemzeti Sportnak azt mondta, bár n

Fucsovics mindent visszaadott, Medvegyev szétzúzta az ütőjét

-
  20.09.29 10:25 Sport

Mint beszámoltunk róla, Fucsovics Márton eddigi pályafutása egyik legfényesebb győzelmét elkönyvelve 3:1-re (6:4, 7:6, 2:6, 6:1-re) legyőzte a világranglistán ötödik orosz Danyiil Medvegyevet a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) 1. fordulójában. A US Open tavalyi döntőse a második játszma rövidítését úgy veszítette el, hogy 6–3-as h

Hatalmas bravúr: Fucsovics Márton legyőzte a 4. kiemeltet a Roland Garroson

-
  20.09.28 23:55 Sport

A magyar teniszező négy játszmában verte az orosz Danyiil Medvegyevet.

Fucsovics Márton párosban is továbbjutott a Roland Garroson

Hírklikk
-
  20.09.29 21:20 Sport

Fucsovics Márton az egyes után párosban is bejutott a francia nyílt teniszbajnokság második fordulójába.

Fucsovics pazar játékkal győzött Medvegyev ellen

-
  20.09.29 07:01 Sport

A nyíregyházi játékos legyőzte a negyedik kiemeltet.

Fucsovics top 10-es skalpot szerzett

VG
-
  20.09.29 06:38 Sport

A magyar játékos 4 szettben győzte le a világranglista ötödik helyezettjét a Roland Garros éjszakai meccsén. 37 éve nem csinált ilyet magyar teniszező.