Dzsudzsák Balázs gólpasszal debütált a másodosztályban, reméli, hamarosan kezdő lesz

Player
-
  20.09.29 08:44 Sport

18 percet játszott Dzsudzsák Balázs a Pécs elleni meccsen, a Debrecen 3-1-re nyert.

12 kapcsolódó hír

Ilyen volt Dzsudzsák első meccse az NB II-ben

Rangadó
-
  20.09.29 09:32 Foci

A magyar szélső 12, a Loki pedig 27 év után tért vissza oda, ahonnan indult. Nagy összeborulás szemtanúi voltunk a Nagyerdőben. Helyszíni riport a majdnem 4200 néző előtt játszott DVSC-Pécs másodosztályú magyar bajnokiról.

Így tért vissza a pályára Dzsudzsák Balázs

-
  20.09.29 10:56 Bulvár

Sikeres volt Dzsudzsák Balázs bemutatkozása az NB II-es Debrecen csapatában, gólpasszal sikerült visszatérnie a Pécs elleni győztes (3-1) meccsen.

Bemutatkozott Dzsudzsák Balázs az NB II-ben

Startlap
-
  20.09.28 22:25 Sport

A Debrecen hazai közönség előtt 3-1-re legyőzte a Pécset a labdarúgó NB II tizedik fordulójának hétfői zárómérkőzésén. /Czeglédi Zsolt Dzsudzsák Balázs a 73. percben csereként állt be a hazaiaknál, és nyolc percre rá gólpasszt adott szabadrúgásból. 2007 novembere után kapott szerepet ismét magyar bajnoki találkozón, amely az első NB…

NB II: Nagyszerű érzés volt újra itthon futballozni

-
  20.09.28 22:58 Foci

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB II 10. fordulójának záró mérkőzésén a listavezető Debreceni VSC 3–1-re legyőzte a Pécsi MFC-t. A Lokiban 13 év után ismét pályára lépett Dzsudzsák Balázs, aki a 81. percben gólpasszt adott Kinyik Ákosnak. A válogatott szélső a lefújás után az M4 Sport kamerája előtt értékelte a történteket.

Dzsudzsák gólpasszal tért haza 13 év után

-
  20.09.29 10:07 Sport

Kondás Elemér pályára küldte a 13 év után hazatérő Dzsudzsák Balázst, aki gólpasszal és szép megmozdulásokkal jelezte: nem felejtett el futballozni.

NB II: Dzsudzsák gólpasszal tért vissza, hibátlan maradt otthon a DVSC

-
  20.09.28 07:49 Foci

A Pécsnek ugyan sikerült egyenlítenie a második félidőben, ám nem sokkal később érkezett a válasz debreceni részről, Dzsudzsák pedig a harmadik hazai találatot készítette elő.

Apait-anyait beleadott a PMFC, de kikapott Debrecenben

Pécs Aktuál
-
  20.09.28 22:10 Sport

Állta a sarat a PMFC a DVSC otthonában, a tabella éllovasának alaposan meg kellett izzadnia a győzelemért – Dzsudzsák csereként lépett pályára.

20.09.28 22:00 Sport

Továbbra is 100 százalékos a listavezető DVSC hazai pályán, miután hétfőn 3-1-re legyőzte a Pécset a Merkantil Bank Ligában.

NB II: Dzsudzsák gólpasszal tért vissza, győzött a Dvsc

-
  20.09.28 21:47 Foci

A labdarúgó NB II 10. fordulójának záró mérkőzésén a listavezető Debreceni VSC 3–1-re legyőzte a Pécsi MFC-t. A Lokiban 13 év után ismét pályára lépett Dzsudzsák Balázs, aki a 81. percben gólpasszt adott Kinyik Ákosnak.