Újabb magyar érmek a világkupán

Demokrata
-
 20.09.27 15:08Sport

A magyar versenyzők egy arany és három ezüstérmet szereztek a szegedi kajak-kenu világkupa vasárnapi döntős programjának első részében.

5 kapcsolódó hír

Startlap
-

Kajak-kenu vk: két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a mieink

-
 20.09.27 18:46Vizes sport

A leghosszabb távon, 5000 méteren a kenus Adolf Balázs és a kajakos Bodonyi Dóra révén két győzelmet arattak, valamint további egy-egy második és harmadik helyet szereztek a hazai versenyzők a szegedi kajak-kenu világkupán. A magyar csapat összesen 15 éremmel, 6 arannyal, 6 ezüsttel és 3 bronzzal zárta a vasárnap véget ért viadalt.

Hüttner: volt értelme megrendezni a versenyt

Győr Plusz
-
 20.09.28 11:40Sport

A koronavírus-járvány miatt a gyorsasági szakágban idén ez volt az egyetlen felnőtt nemzetközi viadal, 33 ország több mint 400 sportolója vett részt rajta. ,,Egyértelműen volt értelme megrendezni ezt a versenyt. Sok olyan sportoló akadt, aki év közben nem is nagyon versenyzett, és a válogatott szempontjából is fontos, hogy felmérhettük, hol és…

Két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a magyarok a szegedi kajak-kenu világkupán

-
 20.09.27 17:45Sport

Bodonyi Dóra és Adolf Balázs győzelme mellett további két érmet szereztek a mieink a leghosszabb távon.

Tizenöt éremmel zárták a magyarok a szegedi kajak-kenu világkupát

-
 20.09.27 17:33Vizes sport

6 arany, 6 ezüst és 3 bronz volt a hazai termés a gyorsasági szakág egyetlen idei felnőtt nemzetközi versenyén.