Rangadót nyert és az élre állt a KTE

Baon
-
  20.09.27 21:30 Sport

A KTE HUFBAU az NB III. Közép csoportjában, a 11. fordulóban rangadót vívott a forduló előtt még veretlen, negyedik helyen álló FC Dabas ellen.

5 kapcsolódó hír

„Helyzetkihasználásunk egyenlő volt a nullával, viszont ellenfelünk egy helyzetből három gólt szerzett”

Boon
-
  20.09.27 21:15 Sport

A labdarúgó NB III. Keleti csoportjának 11. fordulóját játszották vasárnap. Megyénk csapatainak eredményei.

Nyugat-szlovákiai V. liga, Keleti csoport, 8. forduló: Ekeliek az élen

-
  20.09.27 21:59 Határtalan

Egyébként Muzslán a tardoskeddiek az 51. perctől emberhátrányban játszottak, ennek ellenére megőrizték egygólos vezetésüket. Ipolyszalkán raboltak három pontot a zselíziek. Két mérkőzés a koronavírus-járvány miatt elmaradt. Eredmények: Ekel–Pozba 3:0 (1:0), g.: Turza (9.), Szilágyi (49.), Uzola (90.). Komjatice–Podlužany 3:0 (1:0), g.:…

„Sportszerűbb, szakmai vezetést érdemelne egy ilyen nagy múltú csapat”

Szon
-
  20.09.27 19:00 Sport

Labdarúgó megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, vasárnapi eredmények.

„Játékunkból ma hiányzott a dinamika, de így is magabiztosan nyertük meg a rangadót”

Boon
-
  20.09.26 20:45 Sport

A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 7. fordulójában három meccset játszottak szombaton.

Eger SE–FC Hatvan: percről percre

Heol
-
  20.09.27 15:45 Sport

Az NB III. keleti csoportjának 11. fordulójában az Eger SE az FC Hatvant látja vendégül a Szentmarjay Tibor Stadionban. A megyei rangadót percről percre közvetítjük.