Vasárnapi világkupa eredmények

Demokrata
-
 20.09.27 14:41Sport

A szegedi kajak-kenu világkupaverseny vasárnapi dobogósai és a további magyarok eredményei:

10 kapcsolódó hír

Sok érmet nyertek a kiváló magyar kajak-kenusok

Propeller
-
 20.09.26 17:13Sport

Újabb öt hazai egység biztosította a helyét a döntőben a szegedi kajak-kenu világkupa szombat délutáni programjában, a paraversenyeket pedig további nyolc éremmel zárták a magyarok. A középfutamokban öt hazai hajó volt érdekelt, közülük háromnak sikerült bejutnia a legjobb kilenc közé. K-1 500 méteren Bodonyi Dóra második, Kőhalmi Emese…

Kajak-kenu vk - Egy magyar arany és három ezüst vasárnap délelőtt

-
 20.09.27 14:56Sport

A magyar versenyzők egy arany és három ezüstérmet szereztek a szegedi kajak-kenu világkupa vasárnapi döntős programjának első részében.

Kajak-kenu vk: Korisánszky és Kiss döntős 500 méteren

-
 20.09.27 10:38Vizes sport

Újabb két hazai egység tette biztossá helyét a döntőben a szegedi kajak-kenu világkupa vasárnapi reggeli programjában.

Újabb két kajakos biztosította továbbjutását a döntőben

Teol
-
 20.09.27 11:15Sport

Korisánszky Dávid és Kiss Balázs is döntős 500 méteren.

20.09.27 13:52Határtalan

A zárónapon sokáig kellett várni az első hazai éremre, egészen a negyedik döntőig, de a fiatal Adolf Balázs, Fejes Dániel kenus duó remek versenyzésével alaposan kárpótolta a közönséget. Bár az úgynevezett svéd stílusban, azaz egy oldalon, a jobbon lapátoló kettős beragadt kicsit a rajtnál, féltávnál már felzárkózott az élbolyhoz, amelyben világbaj

Egy aranyat és három ezüstöt hozott a vasárnap délelőtt a szegedi kajak-kenu vk-n

-
 20.09.27 12:40Vizes sport

A vegyespárosok 200 méteres kajak számában arany, kenu számában ezütérmes lett a magyar kettős.

20.09.26 17:46Megyei

Újabb öt hazai egység biztosította a helyét a döntőben a szegedi kajak-kenu világkupa szombat délutáni programjában, a paraversenyeket pedig további nyolc éremmel zárták a magyarok.

Az Adolf Balázs, Fejes Dániel kenus kettős továbbra is verhetetlen

-
 20.09.25 18:31Sport

Újabb magyar döntős egységek, további nyolc érem a paraversenyben a szegedi világkupán.