Simán verte a DEAC a Kaposvárt

Haon
-
  20.09.19 08:13 Sport

Harmincpontos sikerrel kezdte a kecskeméti Duna Aszfalt Kupát a Debreceni Egyetem kosárlabdacsapata.

3 kapcsolódó hír

A harmadik helyért játszik szombaton a Kte-Duna Aszfalt a Duna Aszfalt Kupán

Hiros
-
  20.09.19 06:30 Kosárlabda

A Duna Aszfalt Kupa első játéknapján a Deac 30 ponttal (101-71) nyert a Jászberény ellen, a másik meccsen pedig hosszabbítás döntött, amelyet végül a Szeged nyert meg.

Kupagyőzelemmel hangolt a DEAC az új szezonra

Debreceni Nap
-
  20.09.20 05:44 Megyei

Magabiztos, huszonegy pontos győzelmet aratott a DEAC férfi kosárlabdacsapata a Naturtex-SZTE Szedeák együttese felett, így Kovács Adrián legénysége emelhette magasba a kecskeméti Duna Aszfalt Kupa trófeáját. A torna legértékesebb játékosának Somogyi Ádámot választották – olvasható a klub közleményében. A csütörtöki, sikeresen…

Magabiztosan verték a debreceni kosarasok a Jászberényt

-
  20.09.19 06:13 Megyei

Harminc pontos sikerrel kezdte a kecskeméti Duna Aszfalt Kupát a Debreceni Egyetem kosárlabdacsapata. Ezzel a sikerrel a DEAC bejutott a négycsapatos torna szombati döntőjébe – írja a klub közleményében. Kovács Adrián együttesével csak az első negyedben tudta tartani a lépést a Jászberény, ám ekkor ritmust tudtak váltani Tóth Ádámék,…