Szergej Rebrov, a Ferencváros és Neil Lennon, a Celtic edzője játékosként már találkozott egymással.

6 kapcsolódó hír

Rebrov eltervezte, a csapat megcsinálta - nyilatkozatok, "hogyantovább"

-
 20.08.27 08:20Sport

A Ferencváros edzője szerint a Celtic személyében az eddigi legerősebb ellenfelet győzték le. A zöld-fehérek készülhetnek a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörére, ahol akár azzal a Dinamóval is találkozhatnak, amely tavaly megállította őket.

BL: Sigér bombagóljával szerzett vezetést az Ftc

-
 20.08.26 20:56Foci

A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 2. fordulójában Ferencváros Sigér Dávid bombagóljával szerzett vezetést a skót Celtic otthonában.

Rebrov: "Minden a terv szerint alakult"; A Celtic edzője kiakadt: "Könnyűnek tűnt, simán nyernünk kellett volna" - érték…

-
 20.08.27 07:33Foci

Szergej Rebrovot meglepte, hogy a Celticnél nem kezdett a legjobb csatár. Neil Lennon eközben több futballistájának is nekiment.

Boli csak kispados, Tokmac és Sigér a kezdőben a Celtic ellen

-
 20.08.26 19:59Foci

Szerhij Rebrov együttese három támadóval kezd Skóciában.

BL-selejtező: Szenzációs győzelem, a Fradi kiütötte a Celticet!

-
 20.08.26 22:39Határtalan

Celtic Glasgow (skót)-Ferencvárosi TC 1-2 (0-1) Az egymérkőzéses párharcban a magyar bajnok a 7. percben Sigér Dávid bombagóljával szerzett vezetést, a skótok az 53. percben Ryan Christie megpattanó lövésével egyenlítettek. A találkozót az első fordulóban a svéd Djurgarden ellen duplázó Tokmac Nguen döntötte el, aki a 75. percben egy…