Kajak-kenu ob: Kopasz Bálint kikapott, Csipes Tamara nyolc éremmel megy haza

-
  20.08.26 18:40 Vizes sport

Négy év után kapott ki itthon a vb-címvédő Kopasz Bálint, miként C–1 1000 méteren is borult a papírforma. Csipes Tamara nyolc éremmel zárta a hazai viadalt.

7 kapcsolódó hír

Csipes hetedik, Hajdu ötödik aranyát nyerte

Teol
-
  20.08.26 15:02 Sport

A ob utolsó napjának első felében a 200 méteres versenyek szerepeltek a programban.

Csipes Tamara remekelt a szolnoki ob-n

Szoljon
-
  20.08.27 09:36 Sport

Az országos bajnokság szerdai zárónapján az olimpiai számok közül az 1000 és a 200 méteres döntőket rendezték meg a szolnoki Holt-Tiszán.

Több mint csillagos ötös: újabb öt arany

Duol
-
  20.08.26 20:55 Megyei

Befejeződött tegnap Szolnokon a felnőttek országos bajnoksága kajak-kenuban. A Dunaferr SE elsősorban a kenusok jóvoltából nagyszerűen szerepelt.

Tovább remekel Csipes Tamara és Hajdú Jonatán

-
  20.08.26 18:14 Sport

Az olimpiai bajnok Csipes Tamara hetedik aranyérmét szerezte az országos bajnokságon.

Lucz Anna fél másodperccel a mezőny előtt 200-on

Városi Kurír
-
  20.08.26 17:25 Sport

Olimpiai versenyszámokkal indult a szerdai döntők programja Szolnokon, a magyar bajnokságon. K-1 200 méteren a férfiaknál és a nőknél is UTE versenyző nyert, méghozzá meggyőző fölénnyel. Tótka Sándor és Lucz Anna is több mint fél hajót vert a második helyen befutó egységre Csipes Tamara a hetedik, Hajdu Jonatán pedig az ötödik aranyát…