Simeone: Megérdemelten jutott tovább a Leipzig, gratulálnunk kell nekik

Player
-
  20.08.14 07:48 Sport

Az Atlético Madrid edzője szerint az Rb Leizpig megérdemelten jutott be a Bajnokok Ligája legjobb négy csapata közé.

9 kapcsolódó hír

Élje át újra - Így írt futballtörténelmet Gulácsi Péter és az RB Leipzig

-
  20.08.14 08:30 Sport

Mutatjuk a BL-negyeddöntő videós összefoglalóját.

Van magyar játékos a Bajnokok Ligája elődöntőjében

Startlap
-
  20.08.14 05:46 Sport

A válogatott kapus Gulácsi Péter lett az első olyan magyar labdarúgó, aki klubcsapatával bejutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe, miután az RB Leipzig csütörtök este a legjobb nyolc között 2-1-re legyőzte az Atlético Madrid együttesét.

BL: mészárlás a Fény stadionjában, Barca–Bayern 2–8!

-
  20.08.14 22:52 Foci

Újabb erődemonstráció a Bayern Münchentől: a német rekordbajnok a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében lehengerlő játékkal 8–2-re múlta felül az így történelmi vereséget szenvedő Barcelonát. Az elődöntőben a Bayern a Manchester City–Olympique Lyon mérkőzés győztesével találkozik.

Meglepetés a Bl-ben, a Leipzig kiejtette az Atléticót

Extrafoci
-
  20.08.14 05:54 Sport

Az RB Leipzig 2-1-re legyőzte csütörtök este az Atlético Madridot a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.A meccs első góljára egészen az 51. percig kellett várni, amikor is Dani Olmo vette be Jan Oblak kapuját. A válasz 20 perccel később érkezett a csereként beállt Joao Félix révén egy büntető után, s bár úgy nézett ki, hosszabbítás jöhet, de a 88. per

BL: Gulácsi kezd az Atlético ellen, Orbán pados

-
  20.08.13 19:55 Foci

Julian Nagelsmann és Diego Simeone is kijelölte kezdőcsapatát az RB Leipzig–Atlético Madrid BL-negyeddöntőre. A német csapatban Gulácsi Péter bekerült a kezdőcsapata, a sérüléséből felépülő Willi Orbán pedig a kispadon kapott helyet. A 21 órakor kezdődő találkozóról élő, szöveges tudósítást olvashat a Nemzeti Sport Online-on!

Történelmet írt Gulácsi Péter

VG
-
  20.08.14 08:17 Sport

A RB Leipzig kiejtette az Atlético Madridot a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

A Lipcse legyőzte az Atléticót, biztos, hogy lesz magyar a BL-döntőben

-
  20.08.13 23:21 Foci

Gulácsi bravúrjai is kellettek a továbbjutáshoz. A Lipcse a PSG-vel játssza az elődöntőt, így vagy Gulácsi vagy Lőw Zsolt továbbjut.

Gulácsi Péter az első magyar játékos az elődöntőben

Győr Plusz
-
  20.08.14 04:25 Sport

Gulácsi végigvédte a találkozót, amelyen a lipcseiek Dani Olmo révén a második félidő elején vezetést szereztek, majd a csereként beálló Joao Felix tizenegyesével a spanyolok egyenlítettek, aztán a hajrában Tyler Adams megpattanó lövése győzelmet ért a német csapatnak. A szintén magyar válogatott Willi Orbán nem kapott lehetőséget a meccsen…

Magyar győztese is lehet a BL-nek, titokzatos balhé az edzők között - visszhangok, videók

-
  20.08.14 07:25 Foci

A főszereplők nyilatkozatai és a legérdekesebb sztorik a csütörtöki RB Leipzig-Atlético Madrid Bajnokok Ligája-negyeddöntő (2-1) után. Visszhangok, videók.