F1: Vettelből Stroll lehet, mercedeses elődje „lebuktatta” Bottast

-
  20.07.20 17:45 Forma1

Lewis Hamilton szezonbéli második győzelmét aratta a Magyar Nagydíjon, de hazánk Formula–1-es versenye más miatt is emlékezetes maradhat. Max Verstappen például már a rajt előtt gondoskodott az izgalmakról, míg a pálya egyik kivetítőjén a 2016-os világbajnok, Nico Rosberg is feltűnt néhány másodpercre a futam alatt. Lando Norris az…

2 kapcsolódó hír

Utólag már nem ugyanazt gondolja az F1 Ricciardo és Stroll incidenséről

Motorsport
-
  20.07.21 10:00 Forma1

Daniel Ricciardo a Stájer Nagydíj záró szakaszában még a hatodik helyen állt, viszont a Racing Point versenyzője, Lance Stroll egy bátor bevetődős manőverrel el tudott menni mellette, ráadásul Lando Norris is felismerte a kínálkozó lehetőséget, és ő is megelőzte az ausztrált.Így Ricciardo a 8. lett a második ausztriai futamon, a verseny után pedig

Brawn szerint Hamiltont csak motiválja a küzdelme a Forma-1 sokszínűségéért

Motorsport
-
  20.07.20 11:33 Forma1

Lewis Hamilton tegnap magabiztos győzelmet aratott a Magyar Nagydíjon – karrierje során a nyolcadikat, ezzel beállította Michael Schumacher csúcsát, aki a Francia Nagydíjak specialistája volt.Nem csoda, hogy Ross Brawn, a Forma-1 sportigazgatója már nehezen találta a jelzőket a pilóta teljesítményére – a pályán és azon kívül -  a nagydíjak…