Őrült meccset játszott a listavezető a Sassuolo vendégeként.

6 kapcsolódó hír

Megint nem nyert se a Juve, se a Lazio sem

-
  20.07.15 23:42 Sport

A Juventus sorozatban harmadszor, a Lazio sorozatban negyedszer nem tudott nyerni a Serie A-ban. Mindkét csapat csak egy pontot szerzett a Serie A szerdai játéknapján.

Már második az Inter, s „csak” hat pont a Juve előnye

-
  20.07.16 23:36 Sport

Az Internazionale fellépett a második helyre a Serie A tabelláján, miután idegenben kiütéssel megverte a SPAL-t. Antonio Conte együttese hatpontos hátrányban követi a Juventust.

Most bánhatja az Atalanta a Juve elleni ikszet

Magyar Nemzet
-
  20.07.16 06:50 Sport

A Serie A 33. fordulójában a címvédő Juventus csak döntetlenre volt képes a Sassuolo otthonában.

Serie A: könnyedén kiütötte az Inter a sereghajtót

-
  20.07.16 23:34 Foci

A Serie A 33. fordulójában az Inter kihasználta a Juventus tegnapi botlását, 4–0-ra nyert a sereghajtó SPAL vendégeként, így két pontot faragott a hátrányából.

Három könnyű csabai győzelem a nyitányon

Beol
-
  20.07.16 12:07 Sport

A koronavírus-járvány elharapózása miatt március közepén leállította a hazai szövetség a 2019–2020. évi összes bajnokságot, majd nem sokkal utána befejezettnek nyilvánította az évet. Minden korosztályban tucatnyi forduló, bajnoki találkozó kútba esett. Márpedig a fiatalok és az idősebbek azért (is) edzenek nap, mint nap, hogy…

Serie A: a Juventus megint kétgólos előnyt herdált el

-
  20.07.15 23:46 Foci

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójában a címvédő és listavezető Juventus kétgólos előnyt herdált el a Sassuolo vendégeként, ám 2–3-ról legalább pontot megmentett (3–3). A Lazio sorozatban negyedik bajnoki meccsén maradt nyeretlen, mivel az Udinese elleni találkozóján nem esett gól.